izmirde araç muayene

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu hafta lpg li aracımı muayeneye sokacağım. Sızdırmazlık ve muaye işlemleri nasıl nerede yapılır? işlemlerin uzamaması için neler yapmak gerekir bilen arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim. bu arada manavkuyu da oturuyorum.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
lpg için sızdırmazlık manavkuyudaki merkezde yapılıyor.Lpg tesisatiınzda sorun yoksa gidip işlemi yaptırabilirsin.Kalabalık değilsse 10-15 dakika süresi vardı.
Muayene işlemi için randevu alıp 4.sanayideki istasyona gitmen gerekiyor.Aracı muayeneye sokmadan serivise veya o civarda bu işi yapan garajlardan birine kontrollerini yaptırabilirsin.

montana_1366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayraklı smyrnaın ordan sızdırmazlık raporunu alabilirsiniz vize olarak aliağadan almanızı tavsiye ederim onlar çokta kılandırmıyo işi bornavaya gidenlerin saçları beyazlıyor kolay gelsin

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çiğli Ata Sanayi girişinde de (Kent hastanesi tarafındaki giriş) yapılıyor.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüvtürkü arayıp randevu alacağız önce sanırım. Randevu sistemi iyiymiş inşallah çok beklemeyiz:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tüvtürkü arayıp randevu alacağız önce sanırım. Randevu sistemi iyiymiş inşallah çok beklemeyiz:)
Ben Çiğli'deki yere 3 kere araç götürdüm, ikisi randevulu idi. En az beklediğim randevulu olanlardı. Medeniyete alışacağız, başka yolu yok :).

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün manavkuyu'daki sızdırmazlık veren yerde çok uzuuuuuun bir kuyruk vardı. Hatırladım şimdi. >Yannık:(

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayene olayını izmirde yaptırmadım ama sızdırmazlık için çiğli atasanayi girişinde,bayraklı manavkuyu arasında var.bi de gaziemirde var.yanlız kalabalık oluyor haftasonu,erken gitmeni tavsiye ederim.5dakikalık bi işlem için bekleme.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çiğliye gittim sırf bu yüzden.7buçuk gibi orada oldum.4ncü falandım.sonra iyi doluştu.bayraklı daha kalabalıktı.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayraklıdaki bence daha çabuk halediyor.