İzmirde kaliteli cam filmi

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İzmirde fiyat açısından uygun, kapıları sökmeden, kaliteli cam filmi çeken yer arıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekür ederim.

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana izmirde 1 numara soyleyim joy car.zibarttan daha kaliteli malzeme vede iscilik.çamdibinde.özGÖrkey bile bmw nin filmlerini oraya cektiriyor

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun belirttiğiniz yer ile görüştüm. Güneş filmi için ön cam hariç 300 TL. istiyorlar. ziebartta göre fiyat biraz daha uygun (ziebartta 400TL) ayrıca sahibi daha önce ziebartta çalışmış olduğunu duydum. Bakalım biraz daha araşma yapalım. Belki daha uygun bir yer bulunabilir.

ermanhrz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar film + 3m güvenligini 300 ytl ye yapıyor benim arkadasım ben bu hafta içi yada hafta sonu yaptıracam isciligide güzel arkadasın 1001 de çalısıyor . isteyen olursa bana burdan ulasabılırler.

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun belirttiğiniz yer ile görüştüm. Güneş filmi için ön cam hariç 300 TL. istiyorlar. ziebartta göre fiyat biraz daha uygun (ziebartta 400TL) ayrıca sahibi daha önce ziebartta çalışmış olduğunu duydum. Bakalım biraz daha araşma yapalım. Belki daha uygun bir yer bulunabilir.

sahıbı cok tatlı bır ınsandır.ayrıca ıyı arkadasımdır.fılm cektırıken gerekırsen bende konusurum aracını ıcını guzlece temızletırım.eskı zıbart calısanı kendısı cokta becerıklı vede tıtızdır fılm cekıldıkten sonra arabay kendısı 1 saat ınceler begenırse sana teslım eder.benım aracımada fılmı cekıtıler bır gun ugrastılar sırf işçilikleri temız olsun dıye.her zamanda yaptıkları ısın arkasındalardır.