JBL 30cm Bass fiyatı hakkında.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elimde 30CM kabinli JBL bass var, deneme dahil 1 kere bile kullanılmadı. Bu yaz uygulamayı düşünüyordum ama işin içine BOSE girdi :) İlan sitesine verip satmayı düşünüyorum.

Mediamarkt'tan aldığım için orijinal olduğu kesin, alan kişi nereden anlarsa anlasın, kime gösterirse göstersin. Orijinallik konusunda sıkıntı yok yani.  

֜rünün sıfırı şuan mediamarkt'ta 199 tl ama internette 150 tl'ye satanlar bile var (orijinal mi bilmem yalnız). Kargo alıcıya ait olmak üzere sizce ne kadar yazayım?

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/JBL-BOX-1214CS-12-in%C3%A7-30-cm-Subwoofer,103452,465585,869584.html?langId=-14

zoomviewer_st1

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: JBL 30cm Bass fiyatı hakkında.

Recai bunu ust serisini sifiri 250 tl iken 150 tlye sattim

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Recai fiyatı çok öldürürler kargo parası falan bence elden satma ımkanın varsa oyle ver tanıdgın tesısatcı falan yomu gotur bırak satsınlar

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bebek arabası vs vs alınacak Recai, sat gitsin benzer ekipmanları kardeşim.  8)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bebek arabası vs vs alınacak Recai, sat gitsin benzer ekipmanları kardeşim.  8)

Abi prensesimin yatağı, bebek arabası, bezleri, ıslak mendilleri vb. her şeyi şuan alındı, o konuda sıkıntı yok, artık sadece kendisini bekliyoruz; Allah utandırmasın inşallah...

Hacim olarak diyorsan, bebek arabasını özellikle inceleyip ölçüp aldım: Araca çok rahat sığıyor, hatta arka koltuğun tekli olanını yatırıp uzatınca bebek arabası çok az yer kaplıyor ve Bass için çok çok fazla yer kalıyor. Yahu BOSE'ler gelsin de ben bebek arabasını taksi tutar peşime getirtirim önemli deil  :D

Bu arada fiyat gerçekten ölecek gibi. Sıfır ürün olduğu için fiyatın bu kadar ölmesi zoruma gidiyor açıkcası. Dursun evin bir köşesinde. Pederin Doblo'suna takarım  o zaman:) 

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Abi prensesimin yatağı, bebek arabası, bezleri, ıslak mendilleri vb. her şeyi şuan alındı, o konuda sıkıntı yok, artık sadece kendisini bekliyoruz; Allah utandırmasın inşallah...

Hacim olarak diyorsan, bebek arabasını özellikle inceleyip ölçüp aldım: Araca çok rahat sığıyor, hatta arka koltuğun tekli olanını yatırıp uzatınca bebek arabası çok az yer kaplıyor ve Bass için çok çok fazla yer kalıyor. Yahu BOSE'ler gelsin de ben bebek arabasını taksi tutar peşime getirtirim önemli deil  :D

Bu arada fiyat gerçekten ölecek gibi. Sıfır ürün olduğu için fiyatın bu kadar ölmesi zoruma gidiyor açıkcası. Dursun evin bir köşesinde. Pederin Doblo'suna takarım  o zaman:) 

E tabi bence de satma kalsın o halde.

Bu arada tavsiye; "en iyisi" diye de geçse bez ve ıslak mendili şimdiden istiflemeyin; her bebeğin cildi farklı markalara uyum sağlıyor.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
E tabi bence de satma kalsın o halde.

Bu arada tavsiye; "en iyisi" diye de geçse bez ve ıslak mendili şimdiden istiflemeyin; her bebeğin cildi farklı markalara uyum sağlıyor.

֖zellikle ıslak mendili 2 farklı marka aldık. Umarım sorun çıkmaz  noell Tecrübelerin için teşekkürler, asıl başını ağrıtacağım günler ileride :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Islak mendili fazla kullanmamanızı tavsiye ederim. Cidden ne marka olursa olsun ne kadar kaliteli olursa olsun bebek cildi için hiç ama hiç uygun değiller.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Islak mendili fazla kullanmamanızı tavsiye ederim. Cidden ne marka olursa olsun ne kadar kaliteli olursa olsun bebek cildi için hiç ama hiç uygun değiller.
yavuz ben her marka mendılı kullanıyorum ve ıkı tane de kız buyutuyorum mendııl onemlı değıl çeşmenın altında yıkarsın uzerındekı deterjanı gıder  ve temız temız kullanırsın bu kadar basıt

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
֖zellikle ıslak mendili 2 farklı marka aldık. Umarım sorun çıkmaz  noell Tecrübelerin için teşekkürler, asıl başını ağrıtacağım günler ileride :)

Beklerim kardeşim hiç dert değil.