JBL 30cm Bass fiyatı hakkında.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: JBL 30cm Bass fiyatı hakkında.

yavuzozkan link' Alıntı:
Islak mendili fazla kullanmamanızı tavsiye ederim. Cidden ne marka olursa olsun ne kadar kaliteli olursa olsun bebek cildi için hiç ama hiç uygun değiller.

CALİBRA BG link' Alıntı:
yavuz ben her marka mendılı kullanıyorum ve ıkı tane de kız buyutuyorum mendııl onemlı değıl çeşmenın altında yıkarsın uzerındekı deterjanı gıder  ve temız temız kullanırsın bu kadar basıt

Yani sonuçta su ve temiz bir bez kadar masum değil mendil. Her türlü uzak durmak ya da Sinan abinin yaptığı gibi kullandıktan sonra su ile iyice temizlemek lazım. Yani özetle temizlik yaparken kabasını ıslak mendille alıp detailing kısmını su ile yapacağız. Ben bunu anladım..

Ya da mendili kullanmadan önce yıkayacağız? O zaman ben anlamadım :)

Tolga KARACA link' Alıntı:
Beklerim kardeşim hiç dert değil.

Eyvallah abi sağol :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

reacı ne anladın sen bakıııım dıyorumkı mendılı kullanmadan yanı çocuğun pposuna  sürmeden mendılı çeşmenın altında yıka yanı deterjanı gıtsın bır güzel ondan sonra temzılk işine gır :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
reacı ne anladın sen bakıııım dıyorumkı mendılı kullanmadan yanı çocuğun pposuna  sürmeden mendılı çeşmenın altında yıka yanı deterjanı gıtsın bır güzel ondan sonra temzılk işine gır :)

Recai nin ters anlaması normal, eskiden ilk duyduğumda ben de onun gibi sanmıştım!

Sinan ın dediği en güzeli; ıslak mendiller enteresan derecede güçlü formüllere sahipler - bazen en zor lekeyi birsürü deterjan değil bir ıslak mendil çıkarabiliyor.

O yüzden ıslak mendili su ile iyice yıkayıp sonra bebeğe değdirmek gerek.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladım. Gerçek manada ''ISLAK'' mendil olmasını sağlayacağız yani :) Anlaşılan yolum uzun, bu güzel bilgi için teşekkürler  ;)