Kafam çok karışık yardım edin :)

ceycey34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepimiz az yaksın çok gitsin ve çok özellikli olsun ucuz olsun istiyoruz ama zor bir seçenek. bence sen daha kafanda tam alacağın aracı oluşturamamışsın. güç , konfor, yakıt, fiyat önce bunların içinden analiz yap. sana uygun olan bölümü bize söyle ki herkes düşüncesini sana yakın şekilde oluştursun..
güc konusun:yani ortalama yeterli 1.3 cdti kadar zayıf deil ama 2.0 da gerekli deil yanii.. normal bi cekis yokuslarda sıkıntı olmasın yeterli
konfor elbet önemli aslında opel biraz sert ama yenii astra fena olmamıştı denedim
yakıt dizel iyi ancak ben çok km yapan birisi degilim aylık ort. 700-800km benzinlide olabilir
fiyat ise en 45.000 civarı düşünüyorum

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni kasa astra sana uyacak bence konfor olarak hepsinden ii olur fiyat açısından da uynun diğerlerine göre 1.4 t kafi 140 Hp Mükemmel 46 500 Al Bence NAV olan aracı Ben olsam Tercih Ederdim 1.4 T bi Araç seni üzmez uzun yıllar bakımlı olursa

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a3'ler çok yakıyor diye okumuştum bir ara... aslı varmıdır bilmem...
benim tercihim Golf...

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a3'ler çok yakıyor diye okumuştum bir ara... aslı varmıdır bilmem...
benim tercihim Golf...

Çok yakmıyor hocam, dikkatli kullanılınca harika değerler elde ediyorsunuz, hatta lpg dönüşümüne bile gerek kalmayabiliyor, ancak yüklenince cidden benim 2.0 dan fazla yakıyor :) Bu arada gidişi muhteşem.Bitirim bir araç.220-230 km gibi hızlara çok çabuk ulaşıyor, çok ilginç geldi bana, kesin gösterge bozuk dedim moralini bozdum arkadaşın :)