Kafam çok karışık yardım edin :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim tercihim Golf ve Astra.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt sıkıntın yoksa astra j 1.4 turbo 140 beygir derim. 41-42 binlira

ceycey34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt sıkıntın yoksa astra j 1.4 turbo 140 beygir derim. 41-42 binlira

cok km yapacagımı dusunmuyorum aylık 500-750 arası km yaparım .. senede bir kerede uzun yol 2000 km en fazla. cok sıkıntı olmaz diye dusunuyorum ama . bakalım.. 42 bin cosmo ıcın degildir sanırım

ceycey34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki sizce 2012 model astra siyah renk 1.4 T 7500 km de. NAV+sun roof var birde film kaput koruma gibi seyler yapılmış bir araç var. 47.500 istiyor. ben 46.500 vermeyi düşünyorum. sizce nasıll ..

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Audi A3
2. Golf
3. Opel Astra
4. Seat Leon

merhaba muhammet ben bu sorunu kendi ihtiyaçlarıma göre cevaplayayım sende ihtiyaçları karşılaştır. ona göre belki ortak yanlarımız vardır.

bana göre audi a3 biraz uçuk kalıyor. araba piyasasını takip ettiğimde çokta çıldın satışı olduğunu düşünmüyorum.

golf benim gibi ikinci çocuğu bekleyen bir adam için bagaj olarak çok yetersiz.

tamam opelci olabilirim ama gerçekten astranın için 123 kilo ağırlığında 188 boyunda benim gibi bir adam için çok dar. ayrıca yine bagaj mevzusuda var.

leonun karizması bizim astralar çıkınca çizildi. hemde çok. bence hiç yanına yaklaşma eskisi gibi ekmek su gibi gitmiyor.

hyundaiyi ben arabadan bile kabul etmiyorum. şekle şokulmuş teneke gibi

bence sedan en yenilerinden veya bir önceki makyajlı kasasından tercih edilebilir. dizellerinin yakıt ekonomosinin çok iyi olduğunu duymuştum. hem sedan hem spor görünümlü hemde bu saydığın arabalara nazaran onlardan aşağı kalmayacak kadar prestijli bir araba. imkanlar el verse en son kasasının sedan ve dizelini alırdım.

sana şimdiden hayırlı olsun.

ceycey34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Audi A3
2. Golf
3. Opel Astra
4. Seat Leon

merhaba muhammet ben bu sorunu kendi ihtiyaçlarıma göre cevaplayayım sende ihtiyaçları karşılaştır. ona göre belki ortak yanlarımız vardır.

bana göre audi a3 biraz uçuk kalıyor. araba piyasasını takip ettiğimde çokta çıldın satışı olduğunu düşünmüyorum.

golf benim gibi ikinci çocuğu bekleyen bir adam için bagaj olarak çok yetersiz.

tamam opelci olabilirim ama gerçekten astranın için 123 kilo ağırlığında 188 boyunda benim gibi bir adam için çok dar. ayrıca yine bagaj mevzusuda var.

leonun karizması bizim astralar çıkınca çizildi. hemde çok. bence hiç yanına yaklaşma eskisi gibi ekmek su gibi gitmiyor.

hyundaiyi ben arabadan bile kabul etmiyorum. şekle şokulmuş teneke gibi

bence sedan en yenilerinden veya bir önceki makyajlı kasasından tercih edilebilir. dizellerinin yakıt ekonomosinin çok iyi olduğunu duymuştum. hem sedan hem spor görünümlü hemde bu saydığın arabalara nazaran onlardan aşağı kalmayacak kadar prestijli bir araba. imkanlar el verse en son kasasının sedan ve dizelini alırdım.

sana şimdiden hayırlı olsun.
tesekkür ederim.. bende H kasa sedan vardı dizel. yeni kasada suan sedan yok ama yakında çıkacak sannırım ama ben yinede hatcback düsünüyorum.aile yok..dizel yakıt konusunda ii ama performans biraz sıkıntılı

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepimiz az yaksın çok gitsin ve çok özellikli olsun ucuz olsun istiyoruz ama zor bir seçenek. bence sen daha kafanda tam alacağın aracı oluşturamamışsın. güç , konfor, yakıt, fiyat önce bunların içinden analiz yap. sana uygun olan bölümü bize söyle ki herkes düşüncesini sana yakın şekilde oluştursun..