Kaliper Kapağı Uygulaması

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaliper Kapağı Uygulaması

çok yakışmış güle güle kullanın bu işlem benimde aklımda  :)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aldım bu kapaklardan yıl oldu hala taktırıcam durduğu yerde çürüyecek kimi vidala diyor kimi ısıya dayanıklı silikon kimi cam silikonu diyor kimi frenleri ısıtır diyor ki anlamış değilim o kısımın pek ısıyla alakası yok sport janta sürter falan diyenler var kafamı allak bullak ettiler

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende beğendim yakışmış güle güle kullanın,aklımda olan bir uygulamaydı şimdi icraat listesine aldığım bir uygulama oldu yalnız sizden opc yazısını isticem bir sakıncası yoksa bana gönderirmisiniz.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kullanın  greatt

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Sport janta olmasina cok sevindim :D Cok yakismis elinize saglik, uygulama hakkinda (uygulayis ve malzeme) biraz daha detayli anlatimda bulunabilirseniz cok makbule gecer.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güzel olmuş, iyi günlerde keyifle kullanın

Sercan Beceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese teşekkür ederim.öncelikle vidalama işini bende çok düşündüm ama bir kaç kişiye danışma ile soğudum.delinen kaliper zamanla ani frenlemelerde kaliperin çatlamasına kadar gidebiliyormuş.bende ısıya dayanıklı siyah silikonla yapıştırmaya karar verdim.kaliper kapaklarını aksesuar satan yerden temin ettim yazısız olanlarından aldım.aldıktan sonra üzerine opc line yazını nasıl yazabiliriz derken aklıma reklam tabela işleri yapan yerler geldi soluğu orda aldım.yazıları yaptırdım ve orada üzerlerine yapıştırdık.
Sıra takmaya geldiğinde kriko ile tek tek lastikleri sökerek kaliper kapaklarının oturacağı yerleri tespit ederek bolca silikonlayarak yapıştırdım.önlerde kaliper büyük olduğuna kapak tamamem oturuyor.arkalarda kliper ufak ve biraz çıkıntılı oldığundan bollukları silikonla doldurarak iyice yapıştırdım.iyicr kuruması içinde yaklaşık 3 saat oynatmadım arabayı yerinden.şimdi gayet güzel sıkıntı çıkartacağını da sanmıyorum.şiddetle yapmanızı tavsiye ederim.4 lastiğin söküp takılması ve bir miktar yapıştırdıktan sonra kurumasını beklemek toplamda 2 saatimii aldı iki kişi.

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

çok şık olmuş güle güle kullanın

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan Beceren link' Alıntı:
Herkese teşekkür ederim.öncelikle vidalama işini bende çok düşündüm ama bir kaç kişiye danışma ile soğudum.delinen kaliper zamanla ani frenlemelerde kaliperin çatlamasına kadar gidebiliyormuş.bende ısıya dayanıklı siyah silikonla yapıştırmaya karar verdim.kaliper kapaklarını aksesuar satan yerden temin ettim yazısız olanlarından aldım.aldıktan sonra üzerine opc line yazını nasıl yazabiliriz derken aklıma reklam tabela işleri yapan yerler geldi soluğu orda aldım.yazıları yaptırdım ve orada üzerlerine yapıştırdık.
Sıra takmaya geldiğinde kriko ile tek tek lastikleri sökerek kaliper kapaklarının oturacağı yerleri tespit ederek bolca silikonlayarak yapıştırdım.önlerde kaliper büyük olduğuna kapak tamamem oturuyor.arkalarda kliper ufak ve biraz çıkıntılı oldığundan bollukları silikonla doldurarak iyice yapıştırdım.iyicr kuruması içinde yaklaşık 3 saat oynatmadım arabayı yerinden.şimdi gayet güzel sıkıntı çıkartacağını da sanmıyorum.şiddetle yapmanızı tavsiye ederim.4 lastiğin söküp takılması ve bir miktar yapıştırdıktan sonra kurumasını beklemek toplamda 2 saatimii aldı iki kişi.
Kardeşim ben deldirdim ama söylediklerin aklıma takıldı herkes sıkıntı olmasın diyerek deldiriyor bende deldirdim iki tane küçük vida ile beni tedirgin ettin  :-\

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Peki silikon ile yapistirinca sokmek gerekirse ne olacak?