Kar & Kış Lastiği

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kar & Kış Lastiği

mustimx link' Alıntı:
Lastikler olmadan kafasını ayaklarını içine saklamış kaplumbağa gibi olmuş :D Güle güle kullanın
Aynen kardeşim  005hihih 005hihih

Bu arada lastikleri değişim muhafaza balans artı zincirler 1000 tl tuttu sadece lastikler 900tl

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün kış lastiklerini taktırdım ,lastiklerin vidalarını koruyan aparatları çıkaran aleti neden araca koymamışlar bilen var mı? Aracın lastiğini yolda değiştirmemiz gerekiyorsa o koruyucuları çıkarmamız mümkün değil opel bunu düşünememiş mi? İlk yardım çantasına falan da baktım ama öyle bir alet yok fenere benziyen bir şey buldum o da yanmıyor:)
  Sürüş açısından da yaz lastıklerınden hiç bir farkı yok ve yol sesını hankooklara göre daha az iceri veriyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın Petlas başta bizim markamız, dayanıklı ve yumuşak bir lastik hem de  greatt

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir haftalık izlenim kardeşim astramla 2 defa uzun yol yaptım 250 şerden 500 km bir de şehir içleri yaklaşık 700km yol yaptım Petlas snow master ile arkadaşın dediğine katılıyorum şu an honkook lardan çok çok iyi yol sesi var kış lastiği olmasına rağmen konforda ben değişim farketmedim ama yumuşak lastik yol tutuşuna gelecek olursak yağmur vardı eskişehirde baya iyi yağmur vardı lastikleri denemek için çok fırsatım oldu fren mesafesi gayet başarılı bence aynı şekilde sanki virajarda daha güven verici..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Bizim bu tarafta uygun petlas alabileceğim bi yer yok internetten sipariş verebileceğim güvenilir bir yer varmı en uygun fiyatı bu sitede buldum tanıyan bilen varmı. ?
http://www.lastikturk.com/225-50-R17-98V-Petlas-W651%20SNOW%20MASTER/Detay/3756

Lastik fiyatları artmış; geçen ay ben lastıgı aldıgım zaman bu lastık için 200 gibi bir fiyat vermıslerdı şimdi aldıgım yerı arayıp sızın ıcın fıyat alayım dedım 250 dedıler pazarlıkla 230a falan ınerler bence istersen no'sunu vereyım ara konuş kargoyla gönderırler sana mekan güvenilir bir yer.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Bugün kış lastiklerini taktırdım ,lastiklerin vidalarını koruyan aparatları çıkaran aleti neden araca koymamışlar bilen var mı? Aracın lastiğini yolda değiştirmemiz gerekiyorsa o koruyucuları çıkarmamız mümkün değil opel bunu düşünememiş mi? İlk yardım çantasına falan da baktım ama öyle bir alet yok fenere benziyen bir şey buldum o da yanmıyor:)
  Sürüş açısından da yaz lastıklerınden hiç bir farkı yok ve yol sesını hankooklara göre daha az iceri veriyor.

Krikonun oldugu yerde bir tornavida veya benzer bir sey var, onunla lastik değiştirirken cok rahat çıkarmıştım diye hatırlıyorum.