Kılcal Çizikler (Fotolu)

creature33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emin olun bizdr beğenerek gittik yaptığı uygulamaları gördüğümüzde ama şu anda düşünüyorumda ona yaptırcağıma güzel bi wax al sanayide bi polisaj yaptır kendin wax at vesaire aynı sonucu alırım o derece ve araç 4 gün kaldı onda 300lira verdik 2012de pek memnun değildik. Sonaxta 200liraya fiyat almıştık ama işte uygulamalar biraz cazip geldi. Belkide bizdeki şans yani bu yaptırıpta memnun olanlar önemli. Merak ettiğim konu paylaştığı uygulamalarda bizim aracı hiç görmedim ve cidden facebookta her uygulamasını paylaşıyordu o ara şimdi durum nedir bir bilgim yok. yorum konusunda yaptığı uygulamalara yorum yapmak biraz havada kalıyor kendi aracınıza yaptırıp o şekilde yorum yapılması daha doğru olabilir. ben olumsuz yorumu facebooktaki sayfasınada yazdım hatta. bakabilirsiniz

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dby detailing diye yerleri var şimdi. hani o mükemmel uygulamaların fiyatları 300 tl'nin çok üstünde.
hatta kırmızı bir 206 düzeltmişti süper bir geri dönüştü ama aldığı ücret boya ücreti kadardı diye biliyorum. yeniden boyanmaktan daha güzel olmuştu ama...

creature33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeşim bizden istediği fiyat bu kusura bakmada brn kimse hakkında yalan yanlış konuşmam bize söylediği fiyat buydu ve çiziklerin yok olacağını ilk günlü gibi olacağını söyledi fakat olmadı.

creature33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dby detailing diye yerleri var şimdi. hani o mükemmel uygulamaların fiyatları 300 tl'nin çok üstünde.
hatta kırmızı bir 206 düzeltmişti süper bir geri dönüştü ama aldığı ücret boya ücreti kadardı diye biliyorum. yeniden boyanmaktan daha güzel olmuştu ama...

Dby dr her hangi bir uygulama yaptırdınızmı acaba aracınıza yoksa forumlardan vb. yerlerden kişilerin yaptırmış olduğu uygulamalar üzerinden mi konuşuyorsunuz bunu öğrenmek isterim ilk olarak. daha sonrasında dediğniz gibi boya parasını bizr vermedi ki zaten aracımız öyle aman aman kötü bir durumu yoktu buna rağmrn pekte bir fark alamadıkalamadık sadecr bir kaç hafta waxın etkisinde ışıltı ve boncuklanma oldu o kadar aracıda kendimiz yıkadık süngerle başkada bir şey görrmedim. 300 lira olayınıda kendisi verdi daha güzel olsaydı da verseydi boya parasını bizede söylerdim çekinmem hiç. sınıflamadı şöylr olursa şöylr olur fiyat yada böylr olursa böyle bir fiyat şeklindr bir seçenek sunmadı bize sadece 300 dedi o kadar bizde tamam dedik ve aracı verdik.

creature33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şunuda belirtiyim deddediğiim gibi ben uygulamayı berkayda yaptırdım ve memnun olmadığını belirttim berkay kötü demiyorum sadece deneyimlemiş olduğumdan yorumumu yapıyorum. Çok güzel uygulamalar yaptığını yaptırmadan önce yaptığım 5--6 aylık araştırmalarımda gördüm gayette beğendim. ama dediğim gibi bizdr işimi vardı sınavlarım var demişti kendisi bilenler vardır ankara ünidr okuyordu kendisi jeofizik yada jjeolog bir arkadaş smylrdi ama 3 yıl grçti tam hatırlamıyorum. bu gibi durumlardan dolayı pek beğenmedim bizdeki uygulamasını. Berkay komple boş iş yapıyor işleri çok kötü diyormuşum gibi bir izlenim bırakmak istemem açıkçası o yüzden eklemek istedim