klima düğmesi

erdilozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arac 2004 vectra c.zaten zor basan ortadaki büyük olan klima düğmesine basıp menüyü açamıyorum...eco moduna geceyim diyorum acamıyorum....ama cevirince fan calışıp üfleme yapıyor...basına böle bi sorun gelen var mı....çözümü için ne yapmak lazım...tesekkurler

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akabinde klıma kompresörü devreye giriyor mu ? sadece fan mı calısıyor sadece ?

erdilozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimanın calışmasında bi sıkıntı yok...canavar gibi...fakat basınca menü acılıyor ya...ayarları yaptıgımız menü...o acılmıyor...eco modundaa motorun sıcaklığını kullanmak istiyorum fakat klima çalışıyor...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buna benzer bır sıkıntı başıma gelmişti opelde , aracın beynındekı klıma kontrol ünitesi kablolarının uclarındakı soketlerde oksitlenme oluşmuştu... bundan dolayı klima kontrol tuslarını kullandıgımda aracın beynıne emir veremiyordum ... Soket uçlarını degıstırdım sıkıntı bıttı ... belkı basınıza boyle bırsey gelmıstır , farklı bır durumda olabılr tabı elektrıkden ıyı anlıyan bır ustaya göstermek lazım ....

erdilozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ustama göstereyim...bu dediğinizi de söyleyeyim...insallah skıntı gecer....tozlanmış falan dediler de mantıksız geldi....

tountzai

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın klima Fan kademe ve ayar düğmesi Fan hızını güzelce ayarlıyor fakat menü ekranına girmiyordu. Şaşmaz Oto Sanayinde H & G Elektronik te paneli söktüler, Ayar düğmesinin altına bir parça eklediler ve şu an sorunsuz çalışıyor. ( 50 TL ) Şimdilik yalnızca fan üfleme hızını ayarlarken her kademede önceden olmayan tık sesi var ve menü ekranına girerken hafif bastırıyorum. Sorunumu bu şekilde hallettim.