Kocaeli'den olan arkadaşlarım

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  Merhabalar arkadaşlar..
Ben kocaeliden katılıyorum bu aralar 1.3 dizel astra alıcam zamanı geldi almadan önce varsa kocaelide 1.3 dizel kullanan arkadaşlarım hem tanısmak hem arac hakkında bilgi almak istiyorum :).. şimdiden teşekkürler hoşcakalın

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Kocaeli'den olan arkadaşlarım

kocaeli den olmasamda sık sık gelirim. bayramdada ordaydım. ancak aracım 1.6 115bg yardımcı olamayacağım  special_zik

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
   Merhabalar arkadaşlar..
Ben kocaeliden katılıyorum bu aralar 1.3 dizel astra alıcam zamanı geldi almadan önce varsa kocaelide 1.3 dizel kullanan arkadaşlarım hem tanısmak hem arac hakkında bilgi almak istiyorum :).. şimdiden teşekkürler hoşcakalın
Yaklaşık 4 Aydır 1.3 Dizel kullanıcısıyım çok agresis kullanmak isteyin yoksa son derece tatmin edici araç ilk kalkışı biraz zayıf ancak uzun yol perfonmansı sürati ve ekonomisi mükelmel. araç malum petrol fiyatları ve motorlu taşıtlar vergisini hesaplamak gerekiyor türkiye şartlarında

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
[quote author=֖zer link=topic=2708.msg56481#msg56481 date=1321254833]
   Merhabalar arkadaşlar..
Yaklaşık 4 Aydır 1.3 Dizel kullanıcısıyım çok agresis kullanmak isteyin yoksa son derece tatmin edici araç ilk kalkışı biraz zayıf ancak uzun yol perfonmansı sürati ve ekonomisi mükelmel. araç malum petrol fiyatları ve motorlu taşıtlar vergisini hesaplamak gerekiyor türkiye şartlarında
[/quote]

Teşekkürler verdiginiz bilgiler icinn..Son sölediklerinize harfiyen katılıyorum.. Yalnız benım tek aklıma takılan nokta motor sesi iceri cokmu yogun giriyor rüzgar sesi fazlamı alıyor bunları ögrenmek :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kocaeli çok uzak sayılmaz aslında, İstanbul buluşmasına da katılabilirdiniz.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bu aracı almadan önce tam 9 ay (Hayatımda araçsız kaldığım en uzun süre) araba baktım. Tüm arabaları lastiğinden silgecine, istepnesinden, döşemesine, motorundan, boyasına, dizaynından, üretim kalitesine, hepsine tek tek baktım. İnanın bana kullandığı sibop kabağınına kadar(Yuh artık o kadar da olmaz vazla abartın dediğinizi duyar gibiyim) İşçilik+Fiyat+Donanım+Perfonmas+Ekonomi+Vergi Avantajı+Kalite+Dizayn+İkinci El Satış Hızı+ 2 El değer korozyonu+Kullanım kolaylığığı ve konfor+ Lastik markası+Yedek parça ve servis kalitesi bütün bu saydığım başlıkları tek tek puanladım. Araştırdım (Bu arada eşim git BMV al Mercedes al Kaç para ise kaç para yeter artık diye yaptığı tüm baskıya rağmen) ve sonunda bu araçta karar kıldım.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende sizler gibi 9 aydır arabasız geziorum artık ne olursa alıcam konumuna geldim.. Ben astra için 11 aylık 0 megane 3 aracımı sattım :) gidiyordum almaya babam yoldan cevırdı yıl sonu al falan fılan.. Astrayı sınıfında donanım acısından sınıfında tek gecıyorum başka hic bir aracta bu kadar zengin bi donanım yokk. Ama ne kadar bayi aradıysam dizel test aracı yok ben sadece aracın ıcıne oturup ses dınlemek ıstıorum :)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özer link' Alıntı:
Bende sizler gibi 9 aydır arabasız geziorum artık ne olursa alıcam konumuna geldim.. Ben astra için 11 aylık 0 megane 3 aracımı sattım :) gidiyordum almaya babam yoldan cevırdı yıl sonu al falan fılan.. Astrayı sınıfında donanım acısından sınıfında tek gecıyorum başka hic bir aracta bu kadar zengin bi donanım yokk. Ama ne kadar bayi aradıysam dizel test aracı yok ben sadece aracın ıcıne oturup ses dınlemek ıstıorum :)
Yolun İstabula düşerse buyur hem tanışırız hem test edersin

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
[quote author=Özer link=topic=2708.msg56812#msg56812 date=1321351335]
Yolun İstabula düşerse buyur hem tanışırız hem test edersin
[/quote]

Teşekkür ederim cmtesi günü orda olucam inş. Aracı almaya hayırlısı artık

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu akşam ilk İzmit buluşmasını Özer ile gerçekleştirdik, hem de tanışmış olduk.

Devamının gelmesi dileğiyle...