Koltuk kilifi

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylediğinizi denemedim airbagın sensörleri flan vardır muhtemelen yinede denemeye niyetliyim :D
hava yastığı soketleri koltuk altında okur. eğilip baktınızda görürsünüz. soketleri sokmeden önce akü bağlantısını kesip öyle işlem yapın her ihtimale karşı

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava yastığı soketleri koltuk altında okur. eğilip baktınızda görürsünüz. soketleri sokmeden önce akü bağlantısını kesip öyle işlem yapın her ihtimale karşı

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eyvallah dayı :tesk: ler

liberty_15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranıza 2015 model astra j sedan ile katıldım. Aracıma acilen oto kılıf almalı yada diktirmeliyim.Bana bu koltuk kılıfı konusunda tavsiye verebilir misiniz? Küçük bi ilçede ikamet ettiğim için internetten alıp döşemeciye taktıracağım. Nasıl bir kılıf almalıyım? Ben sökmesi ve yıkaması kolay bi şey olsun diyorum.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranıza 2015 model astra j sedan ile katıldım. Aracıma acilen oto kılıf almalı yada diktirmeliyim.Bana bu koltuk kılıfı konusunda tavsiye verebilir misiniz? Küçük bi ilçede ikamet ettiğim için internetten alıp döşemeciye taktıracağım. Nasıl bir kılıf almalıyım? Ben sökmesi ve yıkaması kolay bi şey olsun diyorum.

alper aynı dert bende de var. bende yaptıracam , ben sahil de yaşadığımdan azın deniz den çıkınca her taraf kum oluyor. önceki aracımda vinleks / deri kılıf vardı çok rahat etmiştim. Şimdi http://urun.n11.com/koltuk-kilifi/otom-araca-ozel-5-kisilik-deri-koltuk-kilifi-P40774078 bunlardan almak istiorum. araca özel dikim. firma yorumları çok iyi.

liberty_15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa bey bir de parand marka iran yapımı bir kılıf var. bizim okul müdürü yeni araç aldı ona taktırdı.Benim hoşuma gitti.Isparta merkezde 350 tl ye taktırdı. Ben satış merkezleri olan Ağrıyı arayıp bi sorcam. Ama nette parand.net haricinde satış göremedim.Bahsettiğim kılıfların takması ve sökmesi çok kolay. Sizin gönderdiğiniz linke de bi bakayım.

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanında konuyu konuyu açan arkadaşınkiyle aynı dertten lagunanın deri koltuğunu sökmüştüm. Dediği gibi degişik bakır telle sabitlenmiş takarkende plastik kelepçe kullandım koltuğu arabadan sökmeden yaptıtığımdan eğilmesi kalkması biraz zorlamıştı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi