Kontak lambası yanıyor/Yardım...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma ait kontak kumandasındaki led lamba sürekli yanıyor ve aracın kapılarını kumanda ile açıp kilitleyemiyorum.kumandanın pilini değiştirdim,içerisini temizledim ama yinede olmadı yinede olmadı.lütfen bu konu hakkındaki bilgilerinizi paylaşın:confused:

Son düzenleme:

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kontak açıkken (marş yapmadan) kumandanızdan kapatma düğmesine 5-10 snye aralığında basılı tutun, kapı kilitleri otamatik kapanıp açılacaktır, tabi ben bunu astrada yapıyorum bazen kumandam çalışmadığında faydası olur mu bilemem ama siz yinede bir deneyin isterseniz.

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yardimlarinizdan dolayi teşekkür ederim.defalarca ayni konulu açilan konulara sürekli ayni yorumlari yapiyorsunuz,ancak benim açmiş olduğum konuya sadece snbastra yorum yapmiş bu arkadaşima teşekkür ediyorum,diğer arkadaşlarima da teessüf ediyorum.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence kumanda içindeki butonda sorun var ve işlevini yerine getiremiyor.

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumanda içerisindeki entegre yanmış,servis ve elektronikçi arkadaşlar anahtarın nemden (sürekli elimde ve cebimde taşıyordum) bozulmuş olduğunu söylediler,bende alarm taktırdım.kumanda parası ile aynı paraya geldi,hem arabada alarmda olmuş oldu.ilginizden dolayı çok teşekkür ederim...