Köprüde makas atmayın!!!

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık valla, hayır yanii o arabadaki hayatını kaybetse, suçlu kamyoncu olcak adam öldürmekten...

esfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lütfen kurallara uyalım.Hepimizi evde bekleyen sevdiklerimiz var.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belirtmeden geçmemek lazım.

1. Köprüde (Boğaziçi) değil makas atmak, şerit değiştirmek bile yasaktır, yol kesiksiz devamlı çizgilerle şeritlere ayrılmıştır.

Bunun haricinde zaten hiç bir zaman ne gereksiz şerit değiştirmek ne de makas atmak gerekir.

Ben bu naneyi bir kere yedim, Okmeydanı TEM bağlantı yolunda makasa girerken (ki sık yaptığım birşey değildir ama o gün acelem vardı) en sol şerite girdiğimde aracın arkasını toparlayamadım önce bariyerlere vurdum sonra da 3 tur spin attım yolda. Bu arada benim ve trafiğin hızı yaklaşık 100-120 km civarındaydı. O spinleri atarken diğer araçların bana çarpmamak için sağımdan solumdan nasıl sıyırdığını yavaş çekimde çok net gördüm, Allah'a şükür bir başka araç bana vurmadı ve parçalanmadık ki, çok ucuz atlattık. O günden beri daha da aklım başımda araç kullanırım.

Benim kadar şanslı olmayabilirsiniz.

corsa c_schweiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görecegi günler varmis , O makas biraz körelmis galiba hayat cizgisini kesemedi , bi dahaki sefer basaracak.
Adam gibi bi trafik yasasi cikmali ve ehliyetler bastan sona tekrar kontrolden gecmeli , ehliyet verirken sinav + zeka testi yapilmali

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzamayan arabayla makas atıyorum diyende kendini kandırır sadece ve neticede bu kadar geniş bir arada bile kalır

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doktorlar ona kimbilir kaç makas atmıştır......

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düz yolda bile o açıdan makasa girilmemeli.1 arabalık bile yer yok adam makas atmış.ölmediğine dua etsin