Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

keşke opelin şuandaki astra modellerinden birisi roccoların birinden iyi olsa ama 180 astra lar bile 160 lık rocco kadar gidemiyor özellikle araçlarımız alt devirleri başarısız bunu kabul etmek lazım tabi ama üst devirlerde bir o kadar güçlü ama mesela 2200 de başlayan tork eğrisi artık hangi markada kaldı walll walll maalesef 1.6t ler böyle birde dsg miz olsa herşey çok iyi olacak ayrıca 160lık rocco 1.4t astralar kadar yakıyor ş.içi ama tsi motorlardaki turbo şişmesini de bizim araçlarda zor görürsünüz mesela polo gti yada 160 lık roccolarda 1-2 kalkış yapın sınırları zorlayarak 3 . de araç zor hareket ediyor turbo ya fazla yükleme yapılmış hemen şişiyor

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ama tabiki astra yol tutuşu donanımlarıda roccolarda bile yok astra bu konularda gerçekten başarılı 2 si arasında kalsam ben kesinlikle 180 lik gtc tercih ederdim 160lık rocco yerine zaten almak isteseniz bile satamıyorlar ellerinde araçları yok dogru bir tercih tekrar hayırlı olsun sn markopaşa

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben daha önce forumda da bahsetmiştim benim kuzen araç almayı düşündüğü dönemlerde kafasında hep C30 vardı, bende volvo elbet sağlam bir marka, araçta güzel fakat sen gel hele şu şirokkolar bak dedim. Bayiye beraber gittik ve aracı almaya karar vermişti, sözün özü rokkoları bende beğeniyorum, ama bizim aracın gerek donanımı, gerekse dış ve iç dizaynı sınıfındaki bütün araçlardan güzel bence. Birde bilmiyorum ama aracı aldığım fiyat neredeyse 1.4T Cosmo Active select ile aynı fiyata denk geldi, elbet biraz daha pahalı ama 180 lik hemde hatchbacklerde olmayan düz vites ile birlikte alıcak olmam aklımdaki bütün soru işareterini siliverdi açıkçası. Ben ecoflex i alacağım dönemlerde rokko ile biraz dolaştım, manuel e biraz alışiym diye. Kuzenimdeki 122 hp liği kullandım, gerçekten yol tutuşu ve gaza tepkisi mükemmel bir araçtı, ama umuyorum ve inanıyorumki GTC o araçtan kat be kat daha çok memnun edecektir beni :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birazdan teslim almaya gidiyorum aracı, bütün evraklar tamam, şuan cyclone için servisteymiş birazdan çıkıcakmış.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Birazdan teslim almaya gidiyorum aracı, bütün evraklar tamam, şuan cyclone için servisteymiş birazdan çıkıcakmış.

Hadi hayırlı uğurlu olsun, Allah iyi günlerde kazasız belasız keyifle binmeyi nasip etsin.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler Doğan Bey.

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. İmzayı da değiştirirsiniz artık ;)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

140 hp daha iyi olur bence çünkü daha önce insigniam vardı 180hp benzinciden çıkamıyor insan içiyor mübarek, hayırlı olsun şimdiden.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun markopaşa Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.