Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

Abi araç galiba 140 hp, kız işi bilmiyor herhalde, çünkü araçta start&stop özelliği var dedi, baktım sadece 140 lıkta var start&stop.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan süper bir karar tebrikler  bravoo

Buluşmaya yetişsin bari  :)

Bu arada kız kesin bilmiyor 1.4 140 ya da 1.6 180 dir..

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aman aman bu nasıl bir güzelliktir böyle, maşallah  greatt Hayırlı olsun, kazasız belasız!  steeringwheel

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eyvallah abi sağolasın :D Yalnız kafam çok karıştı, araç çok büyük ihtimalle 140 hp :S Yav araca bindiğimde araçta start-stop tuşu yoktu, normal bizimkiler gibi anahtar yuvası var. şimdi eğer araçta strat-stop varsa kesin 1.4 140 hp, eğer start-stop yoksa(yani satış elemanı bunu yanlış biliyorsa) o zaman bir ihtimal 180 hp olabilr....diyecem fakat o da olmaz, 1.6 180 hp liste fiyatı ile anlaştıım fiyat arasında uçurum var :S Sanırım aracım 1.4 140 hp start stop olacak, kız 180 diye yanlış söyledi, bütün evrakları yeniden düzenleyeceğiz o halde :S Ama yinede ben bu araca kafayı taktım abi, içine oturunca bir tuhaf oldu be  rasta_occasion

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de ilkten bir burukluk oldu yeni atlattım :)

çok güzel araç Allah sahibine bağışlasın :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağol abi, bu arada anlaştığım fiyatın 60,900 TL olduğunu söyliğimde 1.6 180 hp olma ihtimalinin olmadığını sizde anlayın :D Araç yüzde 99 1.4140 hp start stop  special_Yeah

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi odakta sanırım bir tek gtc var oda bu, o zaman dediğin gibi 1.6 180 hp, o halde kız bana neden start-stop var dedi, birde 1.4 180 hp diyo  002tuhaff Benimle çok ilgilendi sağolsun ama araç alacaz ne alacağımızı bilmiyoruz :)

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Abi odakta sanırım bir tek gtc var oda bu, o zaman dediğin gibi 1.6 180 hp, o halde kız bana neden start-stop var dedi, birde 1.4 180 hp diyo  002tuhaff Benimle çok ilgilendi sağolsun ama araç alacaz ne alacağımızı bilmiyoruz :)

Zaten genel sorunları bu ne sattıklarını tam olarak bilmemeleri , müşterileri onlardan daha bilgili  :)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk yazdığını okuduğumda madem takas yapacak Keşke GTC alsa diye kalbimden geçmişti. Yeni bir konu başlığı açınca şok oldum. Kalbimden ve aklımdan geçen buydu. Hatta ilk başlıkta okuduğumda herşey değişti deyince amanin dedim. Kesin GTC alacak yeni konu başlığına bakınca gözlerim doldu. Bu kadar olur ya Hayırlı olsun. Bunun için kapsamlı bir buluşma tertip edelim. En öne Sercanın araba geçer. Kıskananlar ևatlasın  dancee yollar GTC görsün