Lastik seçimi

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda bridgestone potenza serisi lastikleri vardı çok memnundum. ikinci aracım da yani perte çıkanda michelin energy serisi vardı hiç memnun değildim araba kızaklayıp gidiyordu kaza olmasaydı değiştirecektim..

busenedeburdayim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı aldığımda michelin energy saver vardı üzerinde ,,bende çok araştırdım ama sonra arkadaşım yeter artık araştırma michelin iyidir dedi soluğu bayide aldım michelin energy saver 195 60 15 ,,subat ayında 4 lastik,,çelik siboplar ,rot balans 660 lira verdim,,1 yıl yol yardım verdiler,,

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadıköy yada ümraniye civarında tanıdığınız lastik satan yer var mı ?
sanırım mic. energy alacağım

tyuncu111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende michelin energy var 205/60/15 çok mükemmel yol tutuşu ve performasına kimseler bişey diyemez..
opelyan.jpg

renkli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda da Michelin takılı... Önümüzdeki seneye kadar idare edecek gibi duruyor. Ancak, lastik değiştireceğim zaman PETLAS taktırmayı düşünüyorum. Yapılan testlerde oldukça iyi sonuçlar aldığını okumuştum.(Nerde hatırlamıyorum).

Yerli malı olması beni en çok cezbeden yönü.

Kullanan, gören veya duyan var mı? PETLAS michelin ile belki aynı seviyede değildir, ama kullanılmaz mı?

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin energy saver lastiği anladım da hiçbir özelliği olmayan michelin energy'yi anlamadım. bırakın artık enrergy'yi filan şimdi son yılların en iyi lastikleri yapılan bütün testlerde en üst sıraları paylaşan continental premium contact 2 ve bridgestone turanza lastikleridir. ben bilinen tüm lastiklerden kullandım. bunların içinde en iyisi hem astra'da hem de şimdi vectra'da kullandığım premium contact 2 serisi lastiklerdir.

serdarbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brigdstone turanza arkadaşlar bir numara seçilmiş

cayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin enerjy lastiklerinden çok memnunum yok tutuşu daha iyi tavsiye ederim..