lastik tercihi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. lastik konusundan bilginize ihtiyacım var. kullanan veya bilen arkadaşlar eksileri ve artılarını karşılaştırabilir mi acaba? teşekkürler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Maddiat el veriyor ise her zaman kalite derim. Ama el vermiyor ise de Petlas çünkü başka kaliteli lastik zor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kardeşim hangi lastiği kış mı yaz mı bnek mi ticarri mi biraz seçenekleri daraltırsan hrkesin fikir vermesi kolaylaşır benim önerim her zaman yumuşak hamurlu lastiktir sert hamura göre daha çabuk aşınır ama fren performans ve yol tutuşu daha iyidir

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.kliksa.com/urun/kumho-19565-r15-91h-ecsta-kh31-oto-lastigi/902043532

http://www.kliksa.com/urun/petlas-1...515-oto-lastigi-uretim-tarihi-2014-/902043049

abi bu iki lastik arasında kaldık. bunların birbirine oranla hangisi tercih sebebi onu merak ettim...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:15 ----------

konuyu tam açamadım ondan biraz konu geniş kaldı haklısın. yanlışlıkla konuyu aç dedim ileri geri vs derken karıştı biraz iki konu oldu. bu yarım kalmıştı. yukarıda belirttiğim lastikler arasında tercih yapıcaz. bilhassa kullanan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırsa ayrıca memnun olurum, sizlere de teşekkür ederim..

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.kliksa.com/urun/kumho-19565-r15-91h-ecsta-kh31-oto-lastigi/902043532

http://www.kliksa.com/urun/petlas-1...515-oto-lastigi-uretim-tarihi-2014-/902043049

abi bu iki lastik arasında kaldık. bunların birbirine oranla hangisi tercih sebebi onu merak ettim...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:15 ----------

konuyu tam açamadım ondan biraz konu geniş kaldı haklısın. yanlışlıkla konuyu aç dedim ileri geri vs derken karıştı biraz iki konu oldu. bu yarım kalmıştı. yukarıda belirttiğim lastikler arasında tercih yapıcaz. bilhassa kullanan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırsa ayrıca memnun olurum, sizlere de teşekkür ederim..

Kumhonun etiket verileri görünmüyor ama sanırı petlas ile aynıdır. Bu fiyatlı lastikler genelde C sınıf ve 70 db gürültü üstüdür. Daha önce yazdığım gibi aşırı bir beklentiniz, sportifliğiniz yoksa petlas öneririm.

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paran varsa mıchelın yoksa brıgston ,pırellı, contınantel,lassa bence illede ıkısınden bırısı olsu diyosan kumho bence

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İki ay kadar kullandığım arabada Petlas lastikler vardı. Petlas fiyat ve sağlamlık bakımından iyi bir lastik ama yol sesi, süspansiyon bakımından beklentimin dışında çıktı.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf mk VI için bu iki lastik arasında kalındı. fiyat engeli olduğu için pek yukarı çıkılamıyor. bende michelin önerdim maddi durum elvermedi. petlas olacak gibi herhalde...

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki ay kadar kullandığım arabada Petlas lastikler vardı. Petlas fiyat ve sağlamlık bakımından iyi bir lastik ama yol sesi, süspansiyon bakımından beklentimin dışında çıktı.

Abi yol sesi ve süspansiyon denince bence kesinlikle goodyear efficentgrip performance
Astra h kasa malum çok sert süspansiyonu var, goodyear nct5 ten gectim bu lastiğe, yol sesi bariz azaldı, langur lungur astra yolda giderken yaylanmaya başladı:)