lastik tercihi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende petlastan sonra sıfır almıştım çekici lastiklerde idi bir türlü istediğimi karşılamadı bende netten goodyear aldım ve arkadaş resmen yola yapışıp gidiyor araç. Eğer ki arka lastikler yeni olmasa bir çift daha kesin kez alırdım.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
2006 Zafira B aracımda Petlas 205/55/16 PT515 geçen seneden beri kullanıyorum memnunum ...

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. lastik konusundan bilginize ihtiyacım var. kullanan veya bilen arkadaşlar eksileri ve artılarını karşılaştırabilir mi acaba? teşekkürler

bitçeniz yeterliy se benim de arabamda kullandığım continental marka lastiği tavsiye ediyorum..ki opellerde bu var alman malı malum..petlas da olur ama kış lastiği özellikle :)

saygılarımla mltcdt

alionur54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petlas yazlık ve kışlık kullandım sağlam degil kolayca kopma ve yamulmalar oluyor lassa lassanın yazlıkları güzel

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yol sesi ve süspansiyon denince bence kesinlikle goodyear efficentgrip performance
Astra h kasa malum çok sert süspansiyonu var, goodyear nct5 ten gectim bu lastiğe, yol sesi bariz azaldı, langur lungur astra yolda giderken yaylanmaya başladı:)
Bu lastiği bende düşünüyorum.Sizin ebatlar neydi birde kaç tl aldinz ?:confused:

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
205.55.16r - 185 liraydı gecen yıl tanesi.