lcd mi plazma tv mi iyi hangisini alayım

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca lcd alacaksanız samsung tan şaşmayın

kaç ekran almayı düşünüyorsunuz lcd yi hani 70 ekran falan olursa tabi dediğim sorunlarla az karşılaşırsınız

ama 70 ekran size yetmez lcd de

birde tavsiye lcd alacaksanız 2 tane cd götürün birisi maç cd si

biride karanlık hareketli film deniyin ole karar verin

Son düzenleme:

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LCD tv lerın omru 30 yıl, plazmaların 20 yıl belkı sana bır fıkır verebılır :D
benim bildiğim bu test 30 veya 20 yıl, 24 saat full olarak çalıştığında bukdr gidiyor diye biliyorum

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zamanında plazma diyodum lcd yi sevimiyodum bunu nednei plazmaların daha yüksek kontrastlara sahip olması daha çok renk desteği olması ama son 6 ay içinde lcd akıl almaz bi ataga geçti ve plazmaya yetişti şimdi kafa kafaya gidiyolar bende baktımki lcd daha hafif kullanım ömrü daha uzun artık lcd diyorum ama piyasda binbir çeşit lcd var onları özenle inceleyip kontrast oranını yüksek almak lazım bide alınca tabiki full hd olcak

piyasadaki bütün lcd ve plazmaların parcaları LG firması üretiyor bunu belirttikten sonra sunu sölüyüm
arcelik lcd ler sony ps3 hediyeli eger full hd nin tanıdnı çıkarmak istiyorsan blueray disc okuyuculu dvd alman lazım buda 1000-2500 arası
ps3 bu tür discleri okuyabiliyor arceliğe bi bak kontrastları iyi ise hiç düşünme al sonuclta ne alırsan lg almıs olcaksın arceliğinde üstün servis hizmet var buda büyük bi artı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca lcd alacaksanız samsung tan şaşmayın

biride karanlık hareketli film deniyin ole karar verin

karanlık film iyi bi test biz bi vestel aldık mutfak için kontrast düşük oldugu için bazı karanlık noktalar görünmüyo örneğin adamın nası ölgünü anlamadım aynı filmi içerde izledim meger arkdaki siyah ceketli bi adam ates etmis :)

samsunglarda kontrastta çok basarılı 8000-10000 adamlar açtı arayı gidiyo

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bimekslerde toshiba lcd tv lerde kampanya var bilgin olsun

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben laser lerede baktım lcd lerle aynı olcak diyolar ama 10.000 e d lcd var 1.500 e de :S