Ledli eşik kaplama projesi

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ledli eşik kaplama projesi (Foto eklendi)

Selam arkadaşlar,

Geçenlerde honda civic de gördüm. Kapı eşik kaplaması ledliydi ve kapı açılınca yanıyordu. Benimde elimde her türlü imkan var ancak tasarıma başlamadan önce iç aydınlatmanın düğmesinin nerede olduğunu bulmama gerekiyor. Astra h de bulamadım. Kapı açılınca yanan ışıklar nereden anlıyor kapının açıldığını bilen varsa yardım edebilir mi?

Proje tamamlanınca isteyen arkadaşlara da yapmayı planlıyorum. Yardımlarınızı ve desteğinizi bekliyorum.:)

Saygılar.

Son düzenleme:

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hocam o şekilde olmaz ki. Kapı açılınca yanması gerekiyor. O zaman elle müdahele gerekir. Hem o dediğiniz astra f de vardı. Astra h de yok.

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
direk sigorta kutusundan alınmaz mı acaba?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavan lambasından elektirk al araya direç de koy yoksa en ufak akımda bile yanar

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kapılar açılınca iç aydınlatmanın yanmasını sağlayan butonlardan (kapı direklerinde) elektirik almak en kolayı.

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tepe aydinlatmadan besleme al dosemenin icinden kapi direginden assagiya indir yada sigorta tablosundan alabilirsin sema kapagin arkasinda wardir yada Cengiz Mokia nickli arkadasa danis mutlaka semasi wardir elinde yanlis bilmiyorsam 560 ohm direnc kullanacak sin kolay gelsin :)

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ön kapının menteşe altında buton var kapı açılınca şase alıyor bir tanede sigorta tablasından besleme (+) vermen gerek kapı açılınca yansın benim kapı altı ledlerde aynı şekilde bağlı ve gayet güzel çalışıyor