Ledli eşik kaplama projesi

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce nasıl gidiyor, fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum:

p5020669.jpg

p5020676.jpg

bu şekil de kaplama düşünüyorum.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel cekıcı

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
güzel oluyor devam et. ama hep astrayı düşünme ya vectra da var unutma :)

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güzel oluyor devam et. ama hep astrayı düşünme ya vectra da var unutma :)

Aslında ben bu yazıyı CNC tezgahta yazıyorum. Dün oturdum işyerinde bununla uğraştım. Tabiki sadece ASTRA yazılmıyor. Her istenilen yazılabilir. Ama arabam ASTRA olunca öncelik onun tabiki...:)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında ben bu yazıyı CNC tezgahta yazıyorum. Dün oturdum işyerinde bununla uğraştım. Tabiki sadece ASTRA yazılmıyor. Her istenilen yazılabilir. Ama arabam ASTRA olunca öncelik onun tabiki...:)

vectra ıcın yaparsanız temın etmek ısterım

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vectra ıcın yaparsanız temın etmek ısterım

tabiki neden olmasın. ama şimdilik sadece astra için deneme yapıyorum. eğer kendim beğenirsem bitmiş fotolarını koyacağım buraya. tasarımda değişiklik yapmayı planlıyorum. mesela ışıklar A yı daha çok aydınlatıyor ona çare arıyorum. birde üst kaplamasına karar veremedim. dc fix türü kaplamamı yoksa aluminyum sac kaplama mı ona karar veremedim. sizlerden de bana bu konularda yardımcı olmanızı bekliyorum.

tasarımın en güzel yanı pilli olması. yapıştırıyorsunuz ve herşey bitiyor. kapı açılınca yanıyor kapanınca sönüyor. sensörlü yani. bakalım bitince nasıl olacak...:)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki neden olmasın. ama şimdilik sadece astra için deneme yapıyorum. eğer kendim beğenirsem bitmiş fotolarını koyacağım buraya. tasarımda değişiklik yapmayı planlıyorum. mesela ışıklar A yı daha çok aydınlatıyor ona çare arıyorum. birde üst kaplamasına karar veremedim. dc fix türü kaplamamı yoksa aluminyum sac kaplama mı ona karar veremedim. sizlerden de bana bu konularda yardımcı olmanızı bekliyorum.

tasarımın en güzel yanı pilli olması. yapıştırıyorsunuz ve herşey bitiyor. kapı açılınca yanıyor kapanınca sönüyor. sensörlü yani. bakalım bitince nasıl olacak...:)

üst kaplamayı bence d-c fix karbonla yapsan guzel durur A harfları resimde o kadar kotu gozukmesede yakından sırıtıryor sanırım.
tasarımın nasıl kapı acılınca yanıyor kapatınca sonuyorda voltaj cekmıyormusun

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
üst kaplamayı bence d-c fix karbonla yapsan guzel durur A harfları resimde o kadar kotu gozukmesede yakından sırıtıryor sanırım.
tasarımın nasıl kapı acılınca yanıyor kapatınca sonuyorda voltaj cekmıyormusun

hayır çekmiyorum. sadece pille çalışıyor.