LPG İLE KAÇ KURUŞ YAKIYORUZ

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG İLE KAÇ KURUŞ YAKIYORUZ

Kasım Çınar link' Alıntı:
bence yakıt verilerini lt cinsinden verirsek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum,hızınıza bakılırsa 100 kmde 9 lt civarında bir tüketim olması gerekir.

Fişleri toparlamam lazım arabanın içinden :) Yol boyunca çok değişken rakamlardaydı gaz fiyatları. O yüzden haklısınız litre olarak hesaplayıp yazıcam

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
ben bu kadar kilometreyi 100 Tl lik lpg ile yapıyorum... bu yakıtı nasıl düşüreceğim... 1.6 t otomatik olmasından mı kaynaklanıyor acaba?

hocam bende sizin aracın aynısından var 1.6t 180ps auto artvini bilseniz sürekli rampa ben şehirdışında sahil yolunda 24-27krş arası yakıyor şehir içinde ise 70tl lik tüpe 160 km yapıyorum 40küsür kuruşa geliyor bence normal bizim araçlar için bu arada şehir içinde biraz devirsiz kullanıyorum (Bu arada sizde sport-tour modu var mı bilmiyorum ancak bende var bu değerler hem tour hem sport modda kullandığımda çıkıyor)

yani kısaca sizin tüketim biraz daha az olsa ideal olur

canciger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
ben bu kadar kilometreyi 100 Tl lik lpg ile yapıyorum... bu yakıtı nasıl düşüreceğim... 1.6 t otomatik olmasından mı kaynaklanıyor acaba?
m
bir litre ile kaç km gittiğinizi yazabilirmisiniz malum heryerde lpg fiyatları farklı ben 2.89 tl den aygaz alıyorum şehir içi
bir lt ile 8-9 km arası gidiyorum.

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en son verilerle 82 TL  lpg ile 211 km yol şehiriçi bunun 90 km uzun yol....yani km 0.39 kuruş yapıyor...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lpg tüketimleri nasıl bu kadar birbirinden farklı sonuçlar veriyor arkadaşlar anlamak güç..1.6 115 edition modeli araç sahipleri bana maksimum ve sürekli şehir  içinde kullanılan rakamları söyeleyebilirler ise memnun olurum  steeringwheel

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
lpg tüketimleri nasıl bu kadar birbirinden farklı sonuçlar veriyor arkadaşlar anlamak güç..1.6 115 edition modeli araç sahipleri bana maksimum ve sürekli şehir  içinde kullanılan rakamları söyeleyebilirler ise memnun olurum  steeringwheel
Ankarada 2,46(pazartesi zam geldi 3-4 aydır 2,41'di) dan lpg yi alıyorum 23-24krş yakıyor;
yol bilg ort benzinde 8,8-9,2 arası aylık değişiyor.  lpgde 9-9,5 litre yakıyor 100km'de şehir içi.
Birkaç kez opetten almak zorunda kaldım 2,65 den ozamanda 26krş civarı yakmıştı.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
lpg tüketimleri nasıl bu kadar birbirinden farklı sonuçlar veriyor arkadaşlar anlamak güç..1.6 115 edition modeli araç sahipleri bana maksimum ve sürekli şehir  içinde kullanılan rakamları söyeleyebilirler ise memnun olurum  steeringwheel

En son ölçümüm 50₺ 198km

֖ncekiler de 50₺ 203 60₺205km

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki sizin lpg kitiniz ve aracın km si nedir hocam yani takalı kaç km oldu

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
lpg tüketimleri nasıl bu kadar birbirinden farklı sonuçlar veriyor arkadaşlar anlamak güç..1.6 115 edition modeli araç sahipleri bana maksimum ve sürekli şehir  içinde kullanılan rakamları söyeleyebilirler ise memnun olurum   steeringwheel

100 km şehir içi 10 lt lpg tüketimim var

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tam da araç şehiriçinde 0.36 kuruşa düşmüştü ki lpg ye zam geldi...