LPG İLE KAÇ KURUŞ YAKIYORUZ

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: LPG İLE KAÇ KURUŞ YAKIYORUZ

lpg li aracı olan arkadaşlara hayırlı olsun yakında benzinle aralarında bir fark kalmayacak sanırım

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
100 km şehir içi 10 lt lpg tüketimim var

erzurum'da insan aracını devirli kullanamıyor ki doğru dürüst hödükler sağolsun  madd

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
tam da araç şehiriçinde 0.36 kuruşa düşmüştü ki lpg ye zam geldi...

0,36 kr mu :) bende 0,24 e düşdü diye seviniyordum bak bunu okyunca zama üzülmedim :) 1.6 active select araç ancak bu değerlerde benzin yok benzinide katarsak 26-28 kr maksimum (ZAMDAN ÖNCE)

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
0,36 kr mu :) bende 0,24 e düşdü diye seviniyordum bak bunu okyunca zama üzülmedim :) 1.6 active select araç ancak bu değerlerde benzin yok benzinide katarsak 26-28 kr maksimum (ZAMDAN ÖNCE)

bu değerleri nasıl görüyorsun şehirçinde... araç otomatik vites mi?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araç 50 kuruş yakıyor benzinde.zamlardan sonra lpg takarsam 40 yakacak.aynı zamanda benzin de kullanacak araç.1700 tl de montaj parası..degmez

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
bu değerleri nasıl görüyorsun şehirçinde... araç otomatik vites mi?

Evet araç active select henüz 2700 km de çok sağlıklı olmasada 2 sefer ölçebildim aynı istasyondan fulleyip 100 km sonra tekrar fulluyorum ilkinde 26 liralık ikincisinde 24 liralık gaz aldı araç (litresi 2,61 dan köroğlu shellden) sadece gazda 24 kr ediyor benzini hesaplıyamıyorum ama maksimum km de 3-4 kr yakıyordur diye hesap ediyorum.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

sallierim link' Alıntı:
benim araç 50 kuruş yakıyor benzinde.zamlardan sonra lpg takarsam 40 yakacak.aynı zamanda benzin de kullanacak araç.1700 tl de montaj parası..degmez
bencede zaten lpg de arac ara sıra sacmalıyor onun icin 10 krş icin lpgyi koklatmaya bile degmez

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
bencede zaten lpg de arac ara sıra sacmalıyor onun icin 10 krş icin lpgyi koklatmaya bile degmez

Valla cok sukur 10000 kmdır bır sacmalama yok kım ne derse desın mantık yurutsun kı mantıkla yurumuyor lpg avantajlııı benzıne gore gel benzınle bır gır bakalım bagaz trafıgıne ne yakıyor bır gorun bırak 10 kurusu hergun bunalıma gırer ınsan memnunum cok sukur gercı ben lpgyı 10000 km kullanarak ortalama malıyetını cıkardım zaten hemen hemen 103 tl ye depo doluyor kış geldi gelelli 460 km yapıyorum ortalama (20+-)km yazın 500 u cok rahat devırıyorum yapsın bakalım astra 1.6 onu benzınle olmuyor cok denedım 100 tl benzın ıle 250 km yı yapabılmek ıcın ruzgar gulu ıstıyor araba  ;) ;)

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Valla cok sukur 10000 kmdır bır sacmalama yok kım ne derse desın mantık yurutsun kı mantıkla yurumuyor lpg avantajlııı benzıne gore gel benzınle bır gır bakalım bagaz trafıgıne ne yakıyor bır gorun bırak 10 kurusu hergun bunalıma gırer ınsan memnunum cok sukur gercı ben lpgyı 10000 km kullanarak ortalama malıyetını cıkardım zaten hemen hemen 103 tl ye depo doluyor kış geldi gelelli 460 km yapıyorum ortalama (20+-)km yazın 500 u cok rahat devırıyorum yapsın bakalım astra 1.6 onu benzınle olmuyor cok denedım 100 tl benzın ıle 250 km yı yapabılmek ıcın ruzgar gulu ıstıyor araba  ;) ;)

+1  bravoo ;D ;D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Allah daha da kazasız belasız binmeyi nasip etsin abi.sen 10.000 km bindiğinde ucuza gaz aldın ama fiyatlar böyle devam ederse lpg işine kimse girmez