LPG Taktıracaklar Okusun Lütfen.

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Merhaba Arkadaşlar. Aracınıza lpg taktıracaksanız ve bunun markasıda Atiker ise lütfen aşağıdaki yazımı okuyup ona göre karar verin.
Vectra b aracımı satıp, yerine Astra Edition aldım. Aracıma Lpg sistemi taktırmayı düşündüm. Bu konuda kendimde Konyalı olduğum için milli duygularla Atiker taktırmayı düşündüm. Ancak Atikerin piyasada şikayetler de aldığını bildiğim için Fabrikasına Yazı yazdım. Yazımda; Ankara da Atikeri sorunsuz takacak (arıza ışığını falan yakmayacak) kefil olacakları bir bayi adresi istedim. Gelen cevapta Ankara Bölge distribitörünü önermişlerdi. Bende Söz konusu bölge distiribitörünü arayıp aracımı marka ve modelini söyledim ve sorunsuz bir montaj isteğimi ilettim. Telefondaki yetkili bana ne derse beğenirsiniz? O zaman aracınıza ... marka lpg takalım. Atiker de söz veremem. Düşünün arkadaşlar. Atikerin genel merkezinin önerdiği Ankara bölge distiribitörü bana başka bir marka öneriyor. (Önerilen markayı yazmayacağım) Bu lafın üzerine söylenecek birşey yok aslında... İsterdim ki Atiker Ülkede bu kadar satış yapıp ciddi bir büyüklüğe ulaştığına göre artık bu işi ciddiyetle yapsın ama ne yazık ki durum böyle değil.
Son sözüm Lpg taktırmayı düşünen arkadaşlar iyi araştırsın sonradan sıkıntısı büyük oluyor. Saygılar.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Belki de kaarı diğer markada daha çoktur olamaz mı?

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
bahsettiğim firma bölge distiribitörü. Yani diğer firmalar malzemeyi buradan alıyor. Buna göre Atiker dende karı diğerlerine göre daha fazla olmalı. öyle değil mi?

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Valla kimseye güven kalmadı.
Benimkinin enjektörlerinin sesi traktör gibi mail atıyorum şuraya gidin ilgilenecek diyorlar gidiyorum normal diyor ayar yapıyor gene aynı...

Allah bildiği gibi yapsın ne deyim.

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de balıkesir'de brc'nin üç adet olan yetkili servisinden birine gitmiştim bana brc'yi kötülemiş ve ismini pek duymadığım km markasını önermişti. ilginç aslında... diğer markadan karı mı çok yoksa doğru mu söylüyor anlam verememiştim. hoş sonuçta ikisini de taktırmadım :)))

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle distribütör mü olur ya, en kötü marka bile olsa yapamaz onu, fabrikaya geri dönüş yapın olanları anlatın madem. Bayiliğini alsınlar o şirketin, çok saçma bir tutum.

berkcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atikeri 35 000 km dir kullanıyorum memnunum.fiyatına göre de iyi bence

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracıma atiker taktırmıştım.İstanbuldaki hemen hemen tüm yetkili servislerini gezdim.Ya çok yakar yada az yakar istop eder sirkeler durumdaydı aracım.Bir ayar tutturamadılar.Hergittiğim yer yeni yazılım geldi abi hemen atalım düzelir diyordu.Hepsinin tek bildiği makinaya bağlayıp ayar yapmaya çalışmak ve yapamamaktı :) Bide araca kusur bulmakta üstlerine yoktu.Merkez zaten apayrı bi havada yetkili servisiniz bir ayar tutturamadı diyorum başka servise yönlendirelim diyor.Bayiliği neye göre veriyosunuz bi standartı yok mu diyorum adamlar eveleyip gevelemeye başlıyor.Şükür arabayı sattım sattığım kişiyede söyledim dedim ister böyle bin ister sök at ne yaptı bilmiyorum :) Ama bi daha atiker mi :) Benim aracıma yaklaşamazlar.

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazartesi günü kardeşimin opel astra g sine aldesa marka lpg taktırdık çok memnunuz performansta hiç değişiklik yok mersine yolu düşen olursa yardımcı olurum montaj işlerinde kardeşim dün aracıyla mersinden istanbula gitti sorunsuz bir yolculuk olduğunu söyledi.

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
öyle distribütör mü olur ya, en kötü marka bile olsa yapamaz onu, fabrikaya geri dönüş yapın olanları anlatın madem. Bayiliğini alsınlar o şirketin, çok saçma bir tutum.

Birde şu tarafından düşünelim; Ben söz konusu ana bayiye dedim ki; Bak kardeşim Taktığın sistem sorun çıkarırsa külahları değişiriz. Baştan söyleyeyim bana ona göre cevap ver dedim. Aldığım cevap da Abi o zaman ... markasını takalım oldu. Buna göre bu şahısa kızamayız ki. Tam tersi dürüst davranmış olmuyor mu?
Bu arada şu markayı taktım güzel oldu, bu marka iyidir tarafında değilim. Atiker ne yaparsa yapsın bu ülkede satıyorsa ve siz o firmanın sahibi olsanız kalitenizi artırmak için bir çaba sarfedermisiniz? Mühim olan yerli markanın diğer avrupa kalitesine ulaşmasını sağlattırmaktır.