LPG Taktıracaklar Okusun Lütfen.

AstraAs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar
Atikerin ürünlerinde sorun yok.
Hatta standatı .ok yüksek bile sayılabilir.
Ancak markanın bayileri sorunlu bilgisiz vs.
Örnek girin bir atiker bayisine lpg de ideal karışım nedir diye sorun bilmez.
Daha ne diim:sopa:

opelastra06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkıntı yok

Merhaba Arkadaşlar. Aracınıza lpg taktıracaksanız ve bunun markasıda Atiker ise lütfen aşağıdaki yazımı okuyup ona göre karar verin.
Vectra b aracımı satıp, yerine Astra Edition aldım. Aracıma Lpg sistemi taktırmayı düşündüm. Bu konuda kendimde Konyalı olduğum için milli duygularla Atiker taktırmayı düşündüm. Ancak Atikerin piyasada şikayetler de aldığını bildiğim için Fabrikasına Yazı yazdım. Yazımda; Ankara da Atikeri sorunsuz takacak (arıza ışığını falan yakmayacak) kefil olacakları bir bayi adresi istedim. Gelen cevapta Ankara Bölge distribitörünü önermişlerdi. Bende Söz konusu bölge distiribitörünü arayıp aracımı marka ve modelini söyledim ve sorunsuz bir montaj isteğimi ilettim. Telefondaki yetkili bana ne derse beğenirsiniz? O zaman aracınıza ... marka lpg takalım. Atiker de söz veremem. Düşünün arkadaşlar. Atikerin genel merkezinin önerdiği Ankara bölge distiribitörü bana başka bir marka öneriyor. (Önerilen markayı yazmayacağım) Bu lafın üzerine söylenecek birşey yok aslında... İsterdim ki Atiker Ülkede bu kadar satış yapıp ciddi bir büyüklüğe ulaştığına göre artık bu işi ciddiyetle yapsın ama ne yazık ki durum böyle değil.
Son sözüm Lpg taktırmayı düşünen arkadaşlar iyi araştırsın sonradan sıkıntısı büyük oluyor. Saygılar.

2011 Corsa enjoy Atiker kit uygulandı gayet başarılı sıkıntı yok