LPG tercihiniz?

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi marka lpg yi alıyorsunuz .lpg kit montajını yeni yaptırdım ustam opet dedi bi kaç arkadaş shell dedi .şu an da opet'ten alım yapmaya başladım.sizin tercihiniz nedir ve temizlik,performans yönünden tercihleriniz önerileriniz nelerdir teşekkürler.
kazasız sürüşler dilerim tüm arkadaşlara saygılar.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu benim içinde önem arzediyor. Bu hafta sonu itibari ile bende lpg taktıracagım. önerileriniz onemli arkadaslar.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar opetten almayın bu konu defalarca konusuldu ve genellikle shell gaz tavsiye edildi o yüzden cevap alamıyor olabilir siniz

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben benzini opetten alıyorum şaşırdım doğrusu. niçin opet tavsiye edilmiyor? veya shell niye tavsiye ediliyor

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opetlerde aygaz lpg oluyor aygazla ilgili sayfalarca konustuk katkısı enjektörleri ve filtreleri tıkıyor

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opetlerde aygaz lpg oluyor aygazla ilgili sayfalarca konustuk katkısı enjektörleri ve filtreleri tıkıyor

teşekkürler karabek .demekki shell den alım yapacagız .forumlarda yeni olduğumuz için geçmişe bakmayı unuttuk sayfalarca tartışma varsa sonuca varılmış demekki ilgin için saol saygılar.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milangaz alıyorum çünkü ucuz... en son 1.61di...

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler karabek .demekki shell den alım yapacagız .forumlarda yeni olduğumuz için geçmişe bakmayı unuttuk sayfalarca tartışma varsa sonuca varılmış demekki ilgin için saol saygılar.
bu gün lpg taktirdim.usta israrla opet ve aygaz tavsiye etti.filtre ve enjeksiyon tikama isi sona erdi düzelttiler dedi.ben forumdan ve bu tartismadan bahsettim o yinede opet tavsiye etti israrla:))