metalik boya çeşidi

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün tekzen den mat metalik sprey boya aldım. üzerinde plastik aksamda da boyanabilir yazıyordu. Acaba iç kapı kollarını direk bununla boyasam olur mu? kapı kollarında çok hafif pütürlülük var. acaba zımparasız boya tutar mı? ya da önce plastik astarı atmak gerekir mi? bu işi yapan var mı? fikirlerinizi beklerim

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plastik astarı ile çok saglıklı olur.çatlama kalkma olmaz.ama rengi isterseniz başka bi zemin üzerinde prova amaçlı uygulayın.bakın nası durcak.

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı ilk alınca içindeki birçok plastik aksamı siyah spreyle boyadım pütürlü yerler fazka sıkıntı çıkarmıyor, ancak boyayı beklemeli olarak 2-3 kat at, benim başıma gelen akma olayı senin başına gelmesin 1. at, biraz bekle zaten sıcak havada 3-5 Dk. kuruyor, sonra diğer katlara geçersen daha sağlıklı oluyor.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki zamanla kapi kollari oldugundan dolayi cok kullaniliyor saglikli olurmu bu boyama islemi..

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plastik aksamlar için sıvı astar kullanılıyor.Budurumda kavlama olmuyor ama yinede kapı kolu gibi çok işleyen bir parçayı mümkün olduğu kadar boyamamakta fayda var.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sprey boyalar bi süre sonra çıkar.. elinize ufak ufak bulaşır. arkadaşların dediği gibi astar felan atmanız lazım... ama gene çıkar. sadece çıkma süresini uzatmış olursunuz.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astar kullanmadan mat siyah sprey boya ile boyamıştım plastik aksamları bir süre sonra boya çıkıyor

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu süreden kasıt nedir? bende bıyadım da (hala da boyamaya devam ediyorum :)) henüz bende birşey yok. inşallah olmaz da.