Motor arıza lambası

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracım corsa d kasa bugün yolda giderken motor arıza ışığı yandı.Durdum stop ettim kontağı kapatıp açtım.Söndü sonra bir daha yandı.Aracı park ettim bir yere yarım saat sonra falan tekrar bindim.Çalıştırdıktan sonra söndü ortalama 3-4 km lik bir yol yaptım.Hiç yanmadı sizce servise gitmeli miyim? Bu arada araç 33.000 de ilk defa yanıyor,bu ışık.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Motor arıza lambası

Daha evvelki Astra G aracımda bir kez başıma gelmişti, yandı, sağa çektim bekledim sonra söndü, kitapçığında da yanar kenara çekip bekledikten sonra sönerse kaale almayın yazıyordu, kaale almadım. Birşeyde olmadı netekim. O yandığıyla bende sağa çektiğimle kaldık. (:)

Ama tekrar başka bir gün yanarsa emme manifoldu sıkıntı çıkartıyor olabilir, bir servise gidin derim.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Daha evvelki Astra G aracımda bir kez başıma gelmişti, yandı, sağa çektim bekledim sonra söndü, kitapçığında da yanar kenara çekip bekledikten sonra sönerse kaale almayın yazıyordu, kaale almadım. Birşeyde olmadı netekim. O yandığıyla bende sağa çektiğimle kaldık. (:)

Ama tekrar başka bir gün yanarsa emme manifoldu sıkıntı çıkartıyor olabilir, bir servise gidin derim.

Teşekkür ederim Doğan abi.Eve geldikten sonra merak ettim.Test amaçlı 7-8 km'lik bir yol yaptım.Yine hiç yanmadı.Bir daha olursa gidicez artık servise.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muhtemelen aracınız geci bir arıza algılamıştır ve muhtemelen önemli bir şeyde değildir. fakat bence gidilip ne arızası verdiğini cihaza bağlatıp öğrenmekte fayda var 

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
muhtemelen aracınız geci bir arıza algılamıştır ve muhtemelen önemli bir şeyde değildir. fakat bence gidilip ne arızası verdiğini cihaza bağlatıp öğrenmekte fayda var 

Teşekkürler.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynısı benim başıma gelmişti söndü umursamadım sonrasında garanti bittikten bir ay sonra yandı sönmedi :)) o yüzden yol yakınken baktırmanızda yarar var.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaleli-ati link' Alıntı:
Aynısı benim başıma gelmişti söndü umursamadım sonrasında garanti bittikten bir ay sonra yandı sönmedi :)) o yüzden yol yakınken baktırmanızda yarar var.

Teşekkürler.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

arkadaşlar servıse  gıttım sorunu hallettık. elktronık park frenı arıza vermıs gecıcı bırsey sıkıntı yok dedıler su anda..

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
arkadaşlar servıse  gıttım sorunu hallettık. elktronık park frenı arıza vermıs gecıcı bırsey sıkıntı yok dedıler su anda..

Halledildiğine sevindim.