motor arıza uyarısı

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: motor arıza uyarısı

O zaman sensör arızalı ve garantiye sokmazlar gibi oynandığı için.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

eketen link' Alıntı:
O zaman sensör arızalı ve garantiye sokmazlar gibi oynandığı için.
Aynen, bakacağız iste, servisin yorumu ne olacak ?

Naj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
Aynen Tolga abi, tek korkum garanti kapsamına girmeme ihtimali bendeki ışığın, çünkü kat iptali ve downpipe olduğu için bunlar yakabilir. Ancak ışık bundan önce de ara sıra yanıyordu fakat daha sonraları sönüyordu. şimdi ayda bir kere sönüyor ancak, o da birkaç saatligine. Bunları servise anlatırsam beni kovarlar heralde   :)

Hocam bu sorun hakkında bir gelişme var mı acaba? Bende aynı problemi yaşıyorum.Işık bazen yanıyo bazen sönüyo 1 hafta sönmediği zamanlarda oluyo.15bin bakımında Samsun'da baktırmıştım.Motordan kablolar söküp taktılar sonra ışığı söndürdüler.Dönüş yolunda tekrar yandı.

emrecanirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı bendede sorun devam ediyor fakat sönüyor ertesi gün tekrar yanıyor deli olmuş durumdayım servise götürdüm pc den baktılar yazılımların hepsi normal gözüküyor yakıttandır büyük ihtimalle dediler pislik vardır falan... eğer yeni depoda da devam ederse getirin 1 gün bırakın araştıralım dediler bende sebebini çok merak ediyorum açıkçası

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emrecanirmak link' Alıntı:
birkaç haftadır soğutucu az uyarısı veren aracıma dün için pazartesi günü randevu almıştım çengelköy arkas servise gittim baktılar müşürde sorun yok su azaltmış dendi ve su eklediler. servisten çıktım akşama doğruda yoldayken motor arıza uyarısı verdi yaklaşık 2 saat kullandığım aracımda sürekli ışık yandı. sabah işe giderken uyarı yanmıyorudu bu neden olabilir tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim
40585.jpg
Benim aracımda da "Soğutucu az.Soğutucu koy" uyarısı çıkmıştı.Ama sadece bu uyarı çıktı.Başka lamba yada uyarı görmedim.Yedek su deposu doluydu.Servis yedek su deposu ve müşürünü değiştirdi.Bu değişim de bugün oldu.Bilginize....

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Naj link' Alıntı:
Hocam bu sorun hakkında bir gelişme var mı acaba? Bende aynı problemi yaşıyorum.Işık bazen yanıyo bazen sönüyo 1 hafta sönmediği zamanlarda oluyo.15bin bakımında Samsun'da baktırmıştım.Motordan kablolar söküp taktılar sonra ışığı söndürdüler.Dönüş yolunda tekrar yandı.
Sorun tabii ki devam ediyor fakat bugün 10dk lığına söndü, tekrar yandı  ;D

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu kutup başını çıkarıp takma işleminin bir videosu çekilse de biz de izlesek.şimdiden  thnxx

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

bir pense yardımıyla önce - sonra + kutup.. gerçi + yı sökmeye gerekte yok.

emrecanirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servise 2. kez gittm ve emme manifoldunun değişeceğini söylediler opel türkiye bu arızada direk değişim yapılmasını söylemiş tüm servislere tabi ki garanti kapsamında bilginiz olsun istedim sık rastlanan bir durummuş sanırım fabrika çıkış hatası ama nedense kabullenmek istemiyorlar başka sebepler arıyorlar garantiden değişeceği için fazla üstelemedim :D