Navigasyon Taktırmak istiyorum

caglarkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,1.4 sport stil otomatik araç aldım,  aracım henüz elime geçmedi ama navigasyon taktırmak istiyorum, hepsiburada da 1500 civarı cylone bunu alıp taktırdığımda aracın garantisi bozuluyormu veya ne yapmam lazım. yardımlarınızı bekliyorum.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navigasyon Taktırmak istiyorum

Servisler kendilerinin takmadığı cihazlar için cihazın bağlı bulunduğu ve etkilediği aksamları garanti dışına çıkartırlar. Eğer yetkili bir serviste taktırırsanız biraz fark ödersiniz ancak aracınızın tüm bölümlerinde garantisi devam eder.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantiniz bozulur.
Problem yasarsaniz muhatap bulamazsiniz yani kisaca serviste yaptirin.

caglarkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok teşekkür ederim arkadaşlar, artık opel e 2500 ödeyeceğiz anlaşılan. :)

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence sadece yol bulma ihtiyaci icin alacaksaniz hic o kadar para vermeyin. Naviyi telefonunuzdan veya 300 liraya alacaginiz harici bir cihazdan kullanabilirsiniz.

Forumda okuyorsunuz, kötülemek icin söylemiyorum, fakat arkadaslar karsilastiklari fonksiyonel sorunlari forumda sürekli paylasiyorlar. O kadar para verip de ariza pesinden defalarca servise gitmek istemezdim.

Ha, senin navin cok mu süper diyorsaniz, siz de haklisiniz.CD500 cihazinin fonksiyonlari belli, fakat navi icin de hic servise gitmedim. Hatta ben su anda almanya haritasi yüklemedim, lazim oldugunda GPS koordinatlarini internet bularak onu giriyorum hedef olarak.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1500tl. birde taktırma ücreti vereceksiniz ayrıca 2500tl. astronomik bir rakam en fazla 2000tl. bence o bile fazla.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

caglarkurt link' Alıntı:
çok teşekkür ederim arkadaşlar, artık opel e 2500 ödeyeceğiz anlaşılan. :)

2000 lira (hemde fazla gelir aslında) navi için verin, 500 lirayla da 5 tane adam tutup size o fiyatı veren servise dalın. (:)

yulaf87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar şimdi cyclone için fiyat aldım kamera montaj herşey dahil 1300 tl sizce nasıl bu fiyat servis fiyatı değil tabi ki . Servisi aradım en son 1750 diğeri de 1600 tel yapıcağını söyledi

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yulaf87 link' Alıntı:
arkadaşlar şimdi cyclone için fiyat aldım kamera montaj herşey dahil 1300 tl sizce nasıl bu fiyat servis fiyatı değil tabi ki . Servisi aradım en son 1750 diğeri de 1600 tel yapıcağını söyledi

Almisken android alin derim, servisler takmaya baslamadiysa az disinizi sıkın.

yulaf87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Almisken android alin derim, servisler takmaya baslamadiysa az disinizi sıkın.

yok ben hiç bir servisin taktırdığını duymadım youtube de var bir video o kadar kendi ürünlerini tanıtıyorlar ancak servisi nasıldır sonuçta tek bir kişi hani büyük bir firma değil zannedersem. Sonuçra biraz yaygınlaşması lazım nereden baksanız en kötü 1 seneyi alır bu sonuçta aralarında uçurum olucak kadar fark olucağını zannetmiyoruk ki zaten opel kendisi bile üretmiyor araçları için . birde dün geri geri gelirken park sensörü var ama tabii ki bagaj tarafında olmadığı için sağ arka stop kırıldı Allahtan bagaja gelmedi demir çubuk varmış o çok canımı sıktı bir an önce yaptırıp rahatlamak istiyorum aslına bakarsanız