Navitech QX-B512 Primo 5

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navitech QX-B512 Primo 5

HaKaN link' Alıntı:
Bilgisayar_895477.jpg
bu kocaman yahu, güzel bir oyuncak ama araç içinde nereye konur ki bu?

ben aslında necvox taktırmak istiyordum. ama 2.000tl fiyat biçmeleri resmen soygun. şu an kullanmış olduğum navking de güzel fakat biraz küçük. Navitech QX-B512  güzel bir alete benziyor. ben de mi böyle bir şey alsam acaba? yada beklesem bir kaç firma daha çıkıp necvox türü olanlar 1.000tl- 1.200tl gibi makul fiyatlara inerler mi? orjinali (yanılmıyorsam) 1.800tl., çin malı olan 2.000 tl. tamam arada fark var daha fazla özellik vs ama sonuçta ne olursa olsun sonradan monte çin malı. iphone'un çin versiyonu gelse daha fazla özeliği olsa ama daha pahalı olsa, bırakın pahalı olmasını aynı fiyata olsa kim alır?

sonradan videoyu izldim, alet çok güzel ama konuşmasını beğenmedim yaw kesik kesik konuşuyor. benim navideki kız çok güzel akıcı konuşuyor.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ben bugün doğubank ve tahta kalede dahili navigasyon sordum. Her marka araca göre var ama bir tek opel astra j ye göre yoktu. Hafta sonuna kadar gelecek dedi  fiyatına 1.200 tl dediler. Hafta sonu tekrar gideceğim. Size detaylı bilgi veririm.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Arkadaşlar ben bugün doğubank ve tahta kalede dahili navigasyon sordum. Her marka araca göre var ama bir tek opel astra j ye göre yoktu. Hafta sonuna kadar gelecek dedi  fiyatına 1.200 tl dediler. Hafta sonu tekrar gideceğim. Size detaylı bilgi veririm.

Astra J nin orjinal navigasyonu olan CD500 ün üreticisi Bosch.Aklınızda bulunsun, başka marka ise taklit olabilir.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

hllb link' Alıntı:
ben aslında necvox taktırmak istiyordum. ama 2.000tl fiyat biçmeleri resmen soygun. şu an kullanmış olduğum navking de güzel fakat biraz küçük. Navitech QX-B512  güzel bir alete benziyor. ben de mi böyle bir şey alsam acaba?

- walla abi dahili navigasyon cihazlarına 2000 tl verilmez...
mevcut navigasyon aletinin yolları bilmesinden memnun isen,  gereksiz yere masraf çıkarma kendine derim...
ha eğer memnun değilsen, bu yazdığım aleti al pişman olmazsın derim..  (Navitech QX-B512)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende aldım cihazı hb den çok memnunum.Yanlız aracın ön kısmında koyacak bir yer bulamadım görüşü engellememesi açısından.
Fiyatı şuan kampanyalı hbde 239 lira.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

tomacco link' Alıntı:
Bende aldım cihazı hb den çok memnunum.Yanlız aracın ön kısmında koyacak bir yer bulamadım görüşü engellememesi açısından.

- hayırlı olsun, bir tutucu lazım.. bende daha güzel bir şey bulamadım walla..

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2268.msg55090#msg55090 date=1320739042]

- hayırlı olsun, bir tutucu lazım.. bende daha güzel bir şey bulamadım walla..
[/quote]
teşekkür ederim.cihaz çok güzel kullandıkça alışıyor insan siz hangi rota planlamasını kullanıyorsunuz genel olarak.hangisi daha sağlıklı oluyor.
yer olarak çakmaklığın oraya sığıyor aslında kaymasa orası çok güzel olur ince bir usb bellek takılırsa navide oraya konur çokda güzel olur. :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de 5'' alacaktım sonra fazla büyük durur diye düşünerek 4.3'' aldım. solda tarafta kullanmayı seviyorum, ama kutudan çıkan kol oldukça kısa daha uzun bit kol bulup sol kelebeğe yapıştırmayı düşünüyorum. yada yukarıda resmini paylaştığım tutucuyu almayı düşünüyorum.
[img=203x600]http://www.navitech.com.tr/admin/PICS/urunbaslik/2011225132721.jpg[/img]
http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=48&pid=465

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi yine bulursan sen bulursun o tutuculardan birini. :)
Bende çakmaklığını oraya yerleştirsem çok güzel olacak.orası çok boş nasılsa.