Nazar Değdirdiniz Sonunda Arabama

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yokmu cevap yazacak baba yiğit

Geldim..

Bance polislerle fazla dalaşma... Heleki böyle hasas zamanlarda.. Çevirmeden kaçarken vurulanların sayısı hiç de az değil. Bi cam filimi, egsoz vs yüzünden kafana sıktırma.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu yeni gördümde, aracının fotoğraflarını inceleyen ve yorum yazan biri olarak sessiz kalmayayım dedim, ben nerde olursa olsun gördüğüm ve beğendiğim her araca 'Maşallah' demeden geçmem, konunun adı biraz tuhaf olmuş, uslubunuz belki bu şekildedir ama yanlış anlaşılmalara açık bi durum var yani. ;)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu yeni gördümde, aracının fotoğraflarını inceleyen ve yorum yazan biri olarak sessiz kalmayayım dedim, ben nerde olursa olsun gördüğüm ve beğendiğim her araca 'Maşallah' demeden geçmem, konunun adı biraz tuhaf olmuş, uslubunuz belki bu şekildedir ama yanlış anlaşılmalara açık bi durum var yani. ;)
benden yanada sıkıntın olmasın. ben modifiyeli araç sevmiyorum. araç fabrikadan nasıl çıktıysa öyle kullanmak isterim.aracın güzel ama ben modifiye sevmediğimden nazarım deymez :)

suskun_368

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burada tüvdeki calısana sordum bizzat filmlere seslenmiyomusunuz diye bizene karısmayız dedi birde 1 numara filmler serbest dıye ılıyorum koyuları yasak

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burada tüvdeki calısana sordum bizzat filmlere seslenmiyomusunuz diye bizene karısmayız dedi birde 1 numara filmler serbest dıye ılıyorum koyuları yasak

1 numara serbest diye bir kanun kurak yok ali camların üstünde %30 yazar karartma hakkın var ordan hesapla sen gerisini...;)1 e mi 2 ye mi gelir bilmem artık...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceza yazacak trafik polisi her türlü yazıyor çevirmelerde filmli araçlar daha çok durduruluyor bu bir gerçek, geçmiş olsun.

murat özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya birde Focus 2.0 tdci titanium pakette renkli siyah cam mevcut, ben de kaç kez gördüm fabrikasyon renkli bunlar diyosun adam bakıyo çok abartı koyu değilse cam filmleri iyi geç diyo, kaldı ki ben 2 numara gibi hafif tonlarda cam filminin çekildiğini görmedim, hatta benekli cam filmiyle dolaşanlar var, terfi alacaklarını yada dünyayı kurtardıklarını sanıyorlar polyannacı zihniyete sahip polis arkadaşlar, şu forumda bir tane mi polis olmaz ya, her gün geyindirirdik :D
Ben varım,hadi geyindir...:cool: