Nazarımı Oldu Dersiniz ?

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Arkadaşlar ne zamandır kavuşmak istediğim angellarıma dun akşam saatlerinde sanayiyi açtırdım ve angellarımı taktırdım :) Gerçekten çok yakıştığını dusunuyorum...Fakat Sanayiden Amasyaya gelirken dikkat ettim arabada far ayarı hiç yok dağı taşı aydınlatıyor resmen :) neyse geldim amasyaya araçla yokuş yukarı çıkıyorum ve önümde polis var dedim kesin bunun gözünü alır beni durdurur bende parkları ve sisleri yaktım busefer karşıdan gelen polis hemen önüme kırdı yok camlarda film yok sisler açık yok normal farlar kapalı bide dedi sus yoksa bağlarım ve cezasını yazdı eywallh dedik bizde mubarek günde bana iyilik yaptı ve arabamı bağlamadı Allahtan :) Ben bu olayı angelların nazarlığı olarak kabul ediyorum siz ne düşünüyorsunuz :)

1740.jpg

1801.jpg

1805.jpg

Son düzenleme:

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen sizin aceleciliğiniz. gündüz taktırıp far ayarı yaptırıp yola çıksaydınız, polis uygulamasına sisleri yakmayıp rahat rahat girerdiniz.demekki sabır herşeye kadir miş...

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen sizin aceleciliğiniz. gündüz taktırıp far ayarı yaptırıp yola çıksaydınız, polis uygulamasına sisleri yakmayıp rahat rahat girerdiniz.demekki sabır herşeye kadir miş...

haklısın murat abi bende de sorun varda arkadaşımla sanayiyi açtık akşam onunda işi akşam bitmişti artık yapılması gereken tek şey cezayı odemek :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama heyecanı anlıyorum bendede olsa belki sabahı beklemeden dayanamayıp aynısını yapardım:D

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi zaten bu heyecen bizi öldürcek eksoz ucu aldım geldi sabahı sabah ettim gidip yaptırıp biran önce görmek için.

saygılar.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polisi görünce sis+park güzel bi uygulama olmuş :D Ayarsız farla kalsaydınız daha iyiydi bence :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sislere hiç tahammül edemezler üniversitedeyken sislerden çok canım yanmıştıı ama sislerin yerini unuttuum desem yeridir

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi ceza yüzünden de Bu sevdadan vazgeçecek değilim ya :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bartın merkezın ıcınden gecerken karsıdan gelen bı polıs onume kırarak durmusdu o sıslerı kapat demısdı , o tarafların memurları daha cok duyarlı bu sıs konusunda keske sız dırek ayarsız farla bıle olsa sıslerı yakmasaydınız, gercı olan olmus artık takmaya gerek yok :)