Necvox 9833 HD Black Edition

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar Merhaba,

Son günlerde bir çok arkadaşımız multimedya cihaz için farklı konularda tavsiye istiyor. Biraz fikir verebilmesi açısından kendi kullandığım ve çok memnun olduğum Necvox 9833 HD'ye ait bir kaç fotoğraf eklemek istedim.

Öncelikle farklı markalar kullanan arkadaşlarımızın çoğu Necvox'u "renk uyumsuzluğu" var şeklinde dillendiriyor. Bu yanlış bir düşünce bana göre. Çünkü orjinal teması zaten kırmızı ağırlıklı (araç iç ışıklarıyla aynı). Bilemiyorum belki de eski modellerinde farklıydı ama 9833'te araç iç ışıklarıyla aynı. Bluetooth telefon görüşmesi ve telefondan müzik çalma özelliğinde herhangi bir sıkıntı yok. Bazı markalarda direksiyon ve orta konsoldaki tuşlar de-aktif olmasına rağmen kendi cihazımda tüm tuşlarım çalışıyor. Tepkime süresinde de herhangi bir gecikme yok. Ben aracımı alırken bayiden taktırmıştım. Biraz pahalı gibiydi fakat seçim yapma şansım yoktu. Şimdi ise siz değerli arkadaşlarımız çok şanslısınız. Yeni forum sponsorumuzla ile iletişime geçerek uygun fiyatlardan temin etme şansına sahipsiniz.

Umarım karşılaştırma yapmak adına biraz kolaylaştırıcı olabilmiştir konu. Aşağıda fotoğrafları mevcut. İsteyen olursa videosunu da çekip paylaşabilirim. "Zahmet olmasın?" dediğinizi duyar gibiyim. "-Hayır, kesinlikle zahmet olmaz" :D

Fotoğraflar;

(Info tuşuna bastığımızda)

runery2u.jpg

(USB veya DVD'den Video İzlerken)
8y2yrequ.jpg

(Ana menü - direksiyondaki SRC tuşuna bastığımızda veya orta konsoldaki büyük yuvarlak tuşa bastığımızda)
pujujesa.jpg

(Radyo ekranı)
udy4u6yd.jpg

(Navigasyon ekranı)
abesenu4.jpg

Not: Fotoğrafları gün ışığında çektiğimden, pek net çıkmamış fakat renk uyumu müthiş düzeyde.

Hepinize saygılar sunuyor, iyi günler diliyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox 9833 HD Black Edition

thnxx mucahit.
Birtek ekranin yanindaki harita karti girisini sevmiyorum bu cihazin.
Sonradan takma oldugu belli oluyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

BÜLENT link' Alıntı:
thnxx mucahit.

Abi görüntü olarak ona alıştım. Rahatsızlık vermiyor. Ve harita güncelleme açısından çok faydalı. Önceden cihazların arkasındaymış (halen satılan bazı cihazlar da o şekilde) güncelleme yapılabilmesi için bildiğim kadarıyla komple ön göğüsün sökülmesi gerekiyor. Sök-tak, sök-tak en son çatırdamaya başlayacaktır :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Detaylı bilgi isteyen olursa bu başlık altından yardımcı olabilirim :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mucahitduran link' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba,

Son günlerde bir çok arkadaşımız multimedya cihaz için farklı konularda tavsiye istiyor. Biraz fikir verebilmesi açısından kendi kullandığım ve çok memnun olduğum Necvox 9833 HD'ye ait bir kaç fotoğraf eklemek istedim.

Öncelikle farklı markalar kullanan arkadaşlarımızın çoğu Necvox'u "renk uyumsuzluğu" var şeklinde dillendiriyor. Bu yanlış bir düşünce bana göre. Çünkü orjinal teması zaten kırmızı ağırlıklı (araç iç ışıklarıyla aynı). Bilemiyorum belki de eski modellerinde farklıydı ama 9833'te araç iç ışıklarıyla aynı. Bluetooth telefon görüşmesi ve telefondan müzik çalma özelliğinde herhangi bir sıkıntı yok. Bazı markalarda direksiyon ve orta konsoldaki tuşlar de-aktif olmasına rağmen kendi cihazımda tüm tuşlarım çalışıyor. Tepkime süresinde de herhangi bir gecikme yok. Ben aracımı alırken bayiden taktırmıştım. Biraz pahalı gibiydi fakat seçim yapma şansım yoktu. Şimdi ise siz değerli arkadaşlarımız çok şanslısınız. Yeni forum sponsorumuzla ile iletişime geçerek uygun fiyatlardan temin etme şansına sahipsiniz.

Umarım karşılaştırma yapmak adına biraz kolaylaştırıcı olabilmiştir konu. Aşağıda fotoğrafları mevcut. İsteyen olursa videosunu da çekip paylaşabilirim. "Zahmet olmasın?" dediğinizi duyar gibiyim. "-Hayır, kesinlikle zahmet olmaz" :D

Fotoğraflar;

(Info tuşuna bastığımızda)

runery2u.jpg

(USB veya DVD'den Video İzlerken)
8y2yrequ.jpg

(Ana menü - direksiyondaki SRC tuşuna bastığımızda veya orta konsoldaki büyük yuvarlak tuşa bastığımızda)
pujujesa.jpg

(Radyo ekranı)
udy4u6yd.jpg

(Navigasyon ekranı)
abesenu4.jpg

Not: Fotoğrafları gün ışığında çektiğimden, pek net çıkmamış fakat renk uyumu müthiş düzeyde.

Hepinize saygılar sunuyor, iyi günler diliyorum.

EDIT: Bluetooth eşleştirme videosu (daha önceden çekmiştim, şimdi dailymotion'da gezerken buldum :)) )

http://www.dailymotion.com/video/x1p58iy_astra-j-necvox-9833-hd-black-edition-bluetooth-eslestirme_webcam

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

B֜LENT link' Alıntı:
thnxx mucahit.

Ah abi bir de o aracın en göz önündeki yerinde necvox yazısı yokmu  :) Mücahit o yazı kabartma sanırım bir ara tinerle silelim

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bende ayni cihazi kullaniyorum ve internet kullanimi (opera browser) haric cok memnunum. Birebir uyumlu ve kaliteli bir android cihaz cikarsa degistiririm ama simdilik kullanimda olan android cihazlari inceledigimde hepsinde irili ufakli sorunlar var.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Ah abi bir de o aracın en göz önündeki yerinde necvox yazısı yokmu  :) Mücahit o yazı kabartma sanırım bir ara tinerle silelim

Silince garantiden çıkartırlar diye korkuyorum kardeşim yahu... ֜zerine mat bir siyah bantla kapatsak ? :