Necvox Destek

surgeon55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

ARKADAŞLAR SELAM HERKESE. 2009 MODEL OPEL İNSİGNİAYA NECVOX 9835 NAVİGASYON CİHAZI TAKTIRDIM. NAV I AÇINCA RADYOYU KESİYOR, RADYOYU AÇINCA DA NAVI. NAV MENÜSÜNDE RADYO SEÇENEĞİ AKTİF DEĞİL. MÜZİK CD SİNİ DE ÇALMADI, YANİ DİSKTEN OKUNUYOR DİYOR AMA SES GELMİYOR. BİR BAĞLANTI HATASI MI VAR YOKSA ARAÇLA UYUMLU MU DEĞİL BU CİHAZ. ACİL YARDIM. TEŞEKKÜRLER

admin: lütfen büyük karakter kullanmayınız

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum bu konunun(necvox destek) 4. sayfasında " psyco" arkadaşımız bir link koydu aynı anda hem navi hem de müzik veya video dinleyebilmek için ne yapacağın yazısı var ordan halledebilirsin işini

surgeon55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Holiganguc link' Alıntı:
Aracım serviste Naxvox ile ilgili bir işlem gördü.Bıraktığımda, NAV çalışırken müzik dinleyebiliyordum.USB den çalan müzik duyulabiliyordu, radyo NAV açıkken arka planda duyuluyordu.Şimdi NAV'i açınca herşey kapanıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?
AYNI SORUN BENDE DE VAR. NAV EKRANINDAKİ RADYO TUŞU İŞLEVSİZ. CD Yİ OKUYOR DİYOR AMA ÇALMIYOR. KİLİT İŞARETİNE DOKUNDUM PİPTEN AÇAYIM DEDİM AMA RADYO YİNE KESİLİYOR.

admin: lütfen büyük karakter kullanmayınız

surgeon55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dördüncü sayfada tarif edileni yaptım ama olmuyor. cihaz mı arızalı bağlantı hatası mı anlayamadım. geri söktürmeyi düşünüyorum

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman birşey diyemem arıza olabilir serviste sorunsuz hallederler takmayın kafanıza

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

surgeon55 link' Alıntı:
servis derken opel servisi mi?
bu işi yapan opel servisleri de var, servis ile anlaşmalı ses sistemi servisleri de var
cihazı serviste taktırdıysanız, serviste problemi gösterebilirsiniz

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

hasansenay link' Alıntı:
mp3 dinlerken o iki noktaya basıp cıkıyoruz onu biliyodum, benim sormak istediğim ekranda video oynarken tekrar liste görmek istiyorum mesela videodan sıkıldım mp3 listesine geçicem ama geçemiyorum

videodayken listeyi göremiyorsunuz malesef

hasansenay link' Alıntı:
slm benim yeni bi sorum war cd400de rehber eşleşmesi vardı gelen aramaları görüyordu necvoxta sadece numara cıkıyo bunun bi hal çaresi var mıdır?

rehber kaydı yok ama son arayan ve aranan numaraları görebilirsiniz

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar,
PysCo, benim necvox 9813 Hd cihazımda geri görüş camerası bazen çalışmıyor, durum şu şekilde; geri vitese taktığım anda geri görüş kamerası normalde devreye giriyordu ama iki sefer başıma geldi mavi bir ekran geliyor hiçbirşey görünmüyor sonra kendiliğinden düzeliyor sorun ne olabilir, geri görüş kamerası mı bozuldu yoksa yazılımsal bir sorun mu var?

Birde bu cihazın yazılımını nasıl güncelleyebiliriz? Bakın navigasyon yazılımı demiyorum cihazın kendi yazılımını diyorum, bir uptade dosyası vs. varsa nereden indiripte atabiliriz, yardımcı olabilir misiniz?

Saygılar