Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Ynt: Necvox Destek

müzik menülerinin teması değişmez sadece dvd usb sd kartın geçişleri değişir

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

optimus maximus link' Alıntı:
arkadaslar merhaba, necvox 9933hd cihazda usb üzerinden video klip izlemek istiyorum hangi formatı destekliyor öğrenebilirmiyim?
öncelikle aramıza hoşgeldiniz, tanışma bölümünde de kendinizi kısaca tanıtırsanız memnun oluruz
necvox cihazlarda avi, divx formatındaki videoları izleyebilirsiniz..

creative_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba hocam . daha dün teslim aldım aracımı . necvox navigasyonu da taktırdım . fakat video oynatma konusunda bi sıkıntı var sanırım . avi olarak dönüştürdügüm videoları acıyor necvox . fakat kasılmalar oluyor. bazen görüntü gidiyor.. bazen ses takılı kalıyor.. ayrıca iki usb birden takınca ikisini birden oynatmaya baslıyor. sesler birbirine karısmadan iki farklı calıyor.. normal bi durummu bu ?? necvox aldıgıma pişman olayım mı şimdiden :)

06-ix-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

creative_ link' Alıntı:
merhaba hocam . daha dün teslim aldım aracımı . necvox navigasyonu da taktırdım . fakat video oynatma konusunda bi sıkıntı var sanırım . avi olarak dönüştürdügüm videoları acıyor necvox . fakat kasılmalar oluyor. bazen görüntü gidiyor.. bazen ses takılı kalıyor.. ayrıca iki usb birden takınca ikisini birden oynatmaya baslıyor. sesler birbirine karısmadan iki farklı calıyor.. normal bi durummu bu ?? necvox aldıgıma pişman olayım mı şimdiden :)

arkadaşım sorunun avi codec sorununa benziyor, ben denemelerimde en iyi görüntü kalitesi ve sorunsuz video oynatma için xvid codec boyut 720x405 dönüştürüyorum. Diğer formatlarda sorun yaşadım, hatta wmv hiç oynatmadı. Bütün codec leri denemedim ama xvid işini görür sesi de mp3 yapabilirsin. Windows kullanıyorsan Total Video Converter ya da yüzlerce dönüştürücü var, Linux kullanıcısıysan ffmpeg ve mencoder öneririm.

Ama yine de pişman olmaya başlasan iyi olur  hahaha

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın PysCo Necvox 9933 'de lilitlenmeler yaşıyorum. Bu nedenle servise gönderilmesi ferktiği bildirildi. Buna vihazın yazılım kısmana bakarak karar verdiler. Henüz cihazı iş yoğunluğundan söktüremedim. Merak ettiğim cihazlarımızın son yazılım verisyonu nedir. Herkes sorun yaşamamak için bu yazılımı yükletmeli mi?

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Savage link' Alıntı:
Konsoldaki düğmelerin çalışmaması nedeniyle Canbus değişimi yapılmıştı. 2 ay geçti, aynı sorun tekrar ortaya çıktı. Bugün tekrar servise gideceğim..
Verdiğimiz paranın karşılığında kalitesi çok düşük cihazlar alıyoruz..

- geçmiş olsun..

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Söktürdüm attım bi kenara duruyo asla bi daha aracıma böyle rezil bi cihaz taktırmayacağım

Kafam şimdi çok rahat okkk

fatihkoc88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kolay gelsin bir sorum olcaktı yardımcı olursanız sevinirim. Aracım Opel Astra Sedan necvox 9835HD navigasyon taktırdım. Hiç bi sorun yaşamadım bluetooth deneyene kadar. bluetooth ile telefonumu eşleştirdim navigasyona arıyorum ekranda gozukuyor fakat konuşurken araç içinden karşı tarafdan gelen sesi nasıl açıyoruz ?

dreamerr55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımdaki necvox  cihazı ipod ya da iphone sadece sarj ediyor içindeki müzikleri dinliyemiyorum görmediğinden. İphone taktıgımda enter the name of the driver for this usb device diye bir uyarı veriyor bu sorunun giderilme olanagı varmı ?

arifkemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DVD sorunu

Merhaba Arkadaşlar, Astra j aracımda necvox sistem ve dvd player mevcut.  necvox üzerinden dvd bölümündeki ayarları kurcalarken pal/ntsc/auto  seçeneklerinde auto seçeneğini seçmiştim  çekiççç . daha sonra kapatıp açtığımda dvd oynatırken yada mp3 cd si çalarken okunamaz şekilde bozuk bir ekran geliyor ve ayarlara girsem dahi osd de ekranda bozuk göründüğünden ayarı geri pal e alamıyorum. Teknik olarak çalışıyor ancak görüntü ntsc yüzünden bozuk. resetlemem gerektiğini düşünüyorum ancak nasıl yapabilirim bilmiyorum. Bir yöntemi varsa yada fikir verebilirseniz çok memnun olurum. Saygılar.  032questn