Necvox Destek

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: DVD sorunu

arifkemal link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar, Astra j aracımda necvox sistem ve dvd player mevcut.  necvox üzerinden dvd bölümündeki ayarları kurcalarken pal/ntsc/auto  seçeneklerinde auto seçeneğini seçmiştim  çekiççç . daha sonra kapatıp açtığımda dvd oynatırken yada mp3 cd si çalarken okunamaz şekilde bozuk bir ekran geliyor ve ayarlara girsem dahi osd de ekranda bozuk göründüğünden ayarı geri pal e alamıyorum. Teknik olarak çalışıyor ancak görüntü ntsc yüzünden bozuk. resetlemem gerektiğini düşünüyorum ancak nasıl yapabilirim bilmiyorum. Bir yöntemi varsa yada fikir verebilirseniz çok memnun olurum. Saygılar.  032questn

Genellikle Necvox'ların ekran çerçevelerinin sol tarafında ufak bir delik oluyor.
İnce uçlu bir kalem yada benzeri bir şey ile o deliğin içerisindeki tuşa basılı tutarak reset atabilirsiniz.

arifkemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: DVD sorunu

MeRt link' Alıntı:
Genellikle Necvox'ların ekran çerçevelerinin sol tarafında ufak bir delik oluyor.
İnce uçlu bir kalem yada benzeri bir şey ile o deliğin içerisindeki tuşa basılı tutarak reset atabilirsiniz.

Aslına bakarsan o dediğini denedim ama tek yaptığı şey sistemi kapatıp yeniden açmak. Ayarları sıfırlamıyor maalesef :(

lutphi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

Merhabalar,

Opel Astra J aracımı yeni aldım necvox 9933 taktırmayı düşünüyorum fakat gördüüm kadarıyla olumlu ve olumsuz pekçok yorum var. Dolayısıyla kafam baya karıştı. Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

hasan069301

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese selamlar  benim sorunum bu necvox u taktırdığım günden beri hangi videoyu oynatsam 1 er saniyelik donmalar halinde oynatıyor bütün formatları ve çözünürlükleri denedim ama sonuç hep aynı servise gideceğim eğer sorunu çözemezlerse iade talep edeceğim      bana cihazdan kaynaklanıyor gibi geliyor

hasan069301

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

taktırdığım cihaz DVC3410 KEşKE TAKTIRMASAYDIM  battle_Teroriste

ducan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PysCo link' Alıntı:
Arkadaşlar Necvox İle İlgili Sorunuz Veya Sorununuz Varsa Sizde Burdan Yardımcı Olabilirim

NECVOX umun navigasyonu çalışmıyor.. not find navigaston software yazıyor gps haznesinde SD kart yok Kayboldu. bu SD kartı nerden bulabılırım. içindeki dökümanları varmı sızde

ducan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ducan link' Alıntı:
NECVOX umun navigasyonu çalışmıyor.. not find navigaston software yazıyor gps haznesinde SD kart yok Kayboldu. bu SD kartı nerden bulabılırım. içindeki dökümanları varmı sızde

sorunu hallettm ama baska sorunum var

benım SD kartım yoktu saolsun bülent bey igo8 attı yaptım navıgasyonu ama söyle bır sorun var aracımı navigasyon istanbulda gosterıyor yanı bulent beyın oturdugu yerde... ben mersındeyım mersınde hedef atıyorum arabam 10 km ötede olmasına ragmen istanbuldaymısım gıbı davranıyor. 915 km Cheesy var dıyor. bu sorunu nasıl cozerım acaba

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasan06930 link' Alıntı:
herkese selamlar  benim sorunum bu necvox u taktırdığım günden beri hangi videoyu oynatsam 1 er saniyelik donmalar halinde oynatıyor bütün formatları ve çözünürlükleri denedim ama sonuç hep aynı servise gideceğim eğer sorunu çözemezlerse iade talep edeceğim      bana cihazdan kaynaklanıyor gibi geliyor
bu durum kullandığın hafıza kartı flash bellekten kaynaklanıyor olabilir böyle cihazlarda class 10 yada veri atma hızı 20 mb/s üzerinde olan ürünleri kullanın dvd den okutmayı deneyin ama dvdninde yazım hizini düşük ayarda kopyalamaniz gerekir

06-ix-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam arkadaşlar,

Bende de Necvox var  walll. Navigasyon yazılımı (igo8) kısa süreliğine açıp kapatırsanız igo8 bir daha açılmıyor. Elektrik kesilince windows un açılmaması gibi. Bu sorun igo8 den değil Necvox dan kaynaklanıyor. Açılışta (previous instance of igo8 has not finished exiting yet. please try again in a few second or soft-reset your device) mesajı veriyor. Cihaz aracı kapatınca kapanıyor ama tabi bu bir işe yaramıyor. Naviextras dan güncelleme işe yaramıyor. Naviextras dan önceki bir yedeği geri yüklemek de işe yaramıyor. Bu salak sisteme "bak öncekini boşver sen yeniden başla" demek gerekiyor ama laftan da anlamıyor.  evil_Chamaillerie

Bununla karşılaşan varsa nasıl çözülüyor acaba?