Necvox Destek

emrecanirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

merhaba syn pysco dün akşam aracımda bir ses farkettim titreme gibi ve necvox antenden geldiğini anladım ön cam sağ alt köşede olan sanırım tüm araçlarda orada daha sonra elimle bastırarak yuvaya tekrar oturttum ses geçti ama bu böyle yapar mı sürekli ya da oraya sabitlemek için uyguladığınız başka bi çözüm var mı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence orda cok cirkin duruyor
Direklerinn icine koyulsa daha iyi

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bendeki de çıktı yerinden oturtamadım da geriye yarısı dışarda duruo saçma sapan görüntü uğraşıom hala takmaya

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasansenay link' Alıntı:
mp3 dinlerken o iki noktaya basıp cıkıyoruz onu biliyodum, benim sormak istediğim ekranda video oynarken tekrar liste görmek istiyorum mesela videodan sıkıldım mp3 listesine geçicem ama geçemiyorum

videoya tıklayıp stop et.Menüye dönüyor

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

psyco dediğin şeyi yaptım fakat şarkı listesinin arka planı aynı fakat necvoxu actığımda sadece logo görünüyor ayrıca logo varken direksiyondan kumanda çalışmıyor şarkıları ileri geri seçimi yapamıyorum. logo sadece açılırken mi görünmesi gerekiyor yoksa şarkı listeleri ve klasörlerin olduğu bölümün arka planı mı olması gerekiyor çünkü arka plan çok dandik vcd çalar gibi görünüyor.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

cihaz açılırken opel logosu ile açılır sadece dvd,sd,usb menülerinde logoyu görebilirsin.yanlız logo varken direksiyon kumandasına bişey olmaz alakasız menüler ? detaylı anlatırsan yardımcı olurum

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anlatayım hemen şimdi yolladığın resimdeki işlemi uyguladım resim hafıya alındı (sd kartta yaptım bu işlemi) dedi ve ekranda logo kaldı aynı anda şarkı da çalıo sadece direksiyondaki  değil konsoldaki yuvarlaklar falan da denedim diğer şarkıya geçiş yapmıyor sadece tuşa basma sesi geliyor, bir de konsoldaki rakamlara basayım dedim bastım ve numara çıktı foto(logo) kayboldu şarkı listesi çıktı karşıma tabi yine eskisi gibi görünümde anlatabildiysem ne mutlu.yani sadece logo görünüyor üzerinde şarkı listesi yok ve numaralar haricinde hiç bir durumda şarkıları kontrol edemiyorum.

hasansenay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm benim yeni bi sorum war cd400de rehber eşleşmesi vardı gelen aramaları görüyordu necvoxta sadece numara cıkıyo bunun bi hal çaresi var mıdır?