Okullar. :/

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ögrenciler, öğrenciliğinizin kıymetini bilin :) sonra çok arayacaksınız

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Offff yine başlıyor :( sorumluluk sınavlarım var daha hiç çalışmadım napıcam bilmiyorum

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okul bitti 1 senedirde çalışmıyorum benden kebabı yok. dersler zayıf geldi sınav var sabah sıcacık yataktan kalk bunlar eskide kaldı. özlediğim tek şey ortam ve arkadaşlarım.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz üniversiteyi kazandığınızda herşeyin biteceğinimi sanıyorsunuz....:). Eğer ben sizin yaşınızda bu yaşımdaki gibi çalışsaydım ÖSS'ye ve ya o ayar bi sınava emin olun :) ilk 100'e girmiştim...:) Ama işe giremedim daha :D:D:D Mülakatta eliyorlar adamı yıh yıh... :D:D Ben hayıflanmak yerine tadını çıkarın o yaşların...O yaşlarda sorumlluk almasanda telafisi kolay.Çünkü güvencesi oluyor insanın ailesi,arkadaşları.. Ama işe girmeye gelince iş öyle bir sorumluluk biniyor ki insana kaçacak delik arıyosunuz... Benden söylemesi...

chocolate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah 8de uyanıp ogünki defter kitapları alıyorum 8buçukdaki derse önce bizim kızların eve gidiyorum ordan pastaneden bişeyler yiyoruz kahvaltımızı yapıp çayımızı içiyoruz. daha sonra ilk dersin yarısına yetişiyoruz :D genelde sabah sabah ilk derslere boş şeyler koymuşlar yok yazılmamak için aramın iyi olduğu hocalar varsa arıyorumda :D rahatım yani bakalım üniversitede ne yapıcam :D:D:D:D:D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah 8de uyanıp ogünki defter kitapları alıyorum 8buçukdaki derse önce bizim kızların eve gidiyorum ordan pastaneden bişeyler yiyoruz kahvaltımızı yapıp çayımızı içiyoruz. daha sonra ilk dersin yarısına yetişiyoruz :D genelde sabah sabah ilk derslere boş şeyler koymuşlar yok yazılmamak için aramın iyi olduğu hocalar varsa arıyorumda :D rahatım yani bakalım üniversitede ne yapıcam :D:D:D:D:D
Senin süpermiş valla :D pastanede kahvaltı falan :) Bende 8 de kalkıyorum 9 dan 4 30 a kadar ya varmı böyle bişeyy :( Kendimi memur gibi hissetmeye başladım :D:D:D