ön düzen bakımı

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2-3 gün önce ön düzene bi el attık rot balans filan yaptırdım bir kaç resim ve maliyet rakamları aşagıda

2 tane rot bilmem neyi 20*2 = 40 delphi marka

2 tane z rot 20*2 = 40 delphi marka

2 tane parça daha var 20*2 = 40 yan sanayi türk firması adını hatırlamıyorum

2 tane de ön porya bilyalarını degiştirdim orjinal skf marka 45*2 = 90

takım rot balans ayarları bu parçaların montajı ve arka tekerlerde egiklik vardı onları düzelttirdim toplam işçilik 100.00 tl

yani toplam 310.00 TL ANLAR ROT BALANS SERVİSİNDE YAPILDI

bunlarda bir kaç parça resmi

bide hava yastıgı lambası yanıyordu direksiyonun içinde bobinmi ne varmış o bozulmuş onuda degiştirdim

işçilik dahil bobin 150.00 tl KONYA ERTÜK OPEL SERVİSİNDE YAPILDI

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın. bu bobin tam olarak direksiyonun neresinde acaba?. benimde direksiyondan kaynaklı olarak hava yastığı lambası yanıyor da.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın. bu bobin tam olarak direksiyonun neresinde acaba?. benimde direksiyondan kaynaklı olarak hava yastığı lambası yanıyor da.

valla mustafa abi direksiyonuda sökünce hemen arkada görürsün yuvarlak birşey var onun içi kablo dolu şerit şeklinde o kablonun içi kopmuş onu çekmeyi unutmuşum

çıkmacıdan o parçayı 50 tl ye buabiliyon ama taktım arıza sildirdim derken yine servise gidiyor para bayılıyorsun aynı paraya denk geliyor

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla mustafa abi direksiyonuda sökünce hemen arkada görürsün yuvarlak birşey var onun içi kablo dolu şerit şeklinde o kablonun içi kopmuş onu çekmeyi unutmuşum

çıkmacıdan o parçayı 50 tl ye buabiliyon ama taktım arıza sildirdim derken yine servise gidiyor para bayılıyorsun aynı paraya denk geliyor

hocam onun adı bobin değil direksiyon zembereği ya da direksiyon sargısı :D

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce özel bir servise baktırdım önce direnç ekleyerek söndürmek istediler ama olmadı, sonra da hava yastığı beyni değişecek dediler bende yaptırmadım. başka bir yere göstereyim en iyisi. cevaplar için teşekkürler.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce özel bir servise baktırdım önce direnç ekleyerek söndürmek istediler ama olmadı, sonra da hava yastığı beyni değişecek dediler bende yaptırmadım. başka bir yere göstereyim en iyisi. cevaplar için teşekkürler.

banada söndürelim dediler kabul etmedim çalışacak benim hava yastıgım dedim ne yapacam onu söndürdükten sonra zaten şahin doğan yada cd vectra alacagıma gider gl gls alırdım