(Önemli) silecek koluna klips (Kampanya Kod: 11P032)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: (Önemli) Isıtma Sistemi Borularına Klips (Kampanya Kod: 11P032)

Bilgilendirme için teşekkürler hakan bey. benim tuhafıma giden durum bu araçlar ilk defa yagmur altında kalmıyorlar. neden şimdi su basıyor onu anlamıyorum

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
gerekirse telefon edin servisinize plaka ve tc den hemen serviste
kontrol ediyorlar mutlaka ihmal etmeyin ben bir gün ihmal ettim araç su aldı
telefon edince size bildirirler sistemden bakıp, yapıldıysa çıkar zaten sistemde
yarın kontrol edicem teşekkürler bilgilendirme için ama daha önce silecek kolu klipsi gibi birşey yapılmıştı o değildir heralde?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
yarın kontrol edicem teşekkürler bilgilendirme için ama daha önce silecek kolu klipsi gibi birşey yapılmıştı o değildir heralde?
siz (Kampanya Kod: 11P032) bu benim aracıma uygulandı mı diye sormanız yeterli olacaktır
tam net bilmiyorum açıkçası aynı kampanyalar olabilir
faturayı kontrol ederseniz kampanya kodu yazar, ...nolu kampanyadan etkilenmiştir diye
eğer benim ve Ulaş abinin verdiği kod ise sizin aracınıza bu kampanya dahilinde klips uygulanmıştır

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
siz (Kampanya Kod: 11P032) bu benim aracıma uygulandı mı diye sormanız yeterli olacaktır
tam net bilmiyorum açıkçası aynı kampanyalar olabilir
faturayı kontrol ederseniz kampanya kodu yazar, ...nolu kampanyadan etkilenmiştir diye
eğer benim ve Ulaş abinin verdiği kod ise sizin aracınıza bu kampanya dahilinde klips uygulanmıştır
bu isim tanıdık geldi yaptırdım sanki 1-2 ay önce açıklama olarakta su girmesin diye silecek koluna klips takılıyor demişti sanırım o ama şimdi baktım bakımda böyle birşey yokmuş ama öncesinde yapıldı sanırım ama yine arıycam

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
Bilgilendirme için teşekkürler hakan bey. benim tuhafıma giden durum bu araçlar ilk defa yagmur altında kalmıyorlar. neden şimdi su basıyor onu anlamıyorum
evet hakikaten tuhaf ve araç daha fazla hatta sel olacak derecede yağmur yağdığında yağmur altında kalmıştı herhangi bir
sıkıntı olmadı
ama dün çok az yağmur vardı, sanırım belirli bir süre geçtikten sonra yağmurdan etkileniyor sistem
ve işin garibi şu an aracım 28 bin de ve bu kampanya bilgisayarda 32 bin de görülüyor
Sanki tezgah düzenlenmiş ve aracı su alacağı belli ve servise gidilecek gibi bir durum oluştu :)
Madem birçok araç su aldı ve bu kampayadan yararlandı neden aracı çağırmıyorsun
Birçok servisin yoğunluğu göz önünde bulundurulursa önceliği para kazanılan müşteri önceliği bizim araçlarımız garantide olduğu için o kadar önemsenmiyor açıkça söylemek gerekirse :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bu isim tanıdık geldi yaptırdım sanki 1-2 ay önce açıklama olarakta su girmesin diye silecek koluna klips takılıyor demişti sanırım o ama şimdi baktım bakımda böyle birşey yokmuş ama öncesinde yapıldı sanırım ama yine arıycam
daha önce de forumda geçti haklısınız bana da aynı gibi geldi ama vaktiniz olursa 5 dakikanızı almaz en azından içiniz rahat olur
ya ben göz göre göre kurban oldum ona yanıyorum :D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

edonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Foruma her girdiğimde bir kaç not alıyorum sormam gereken..  Bu bugün aldığım ikinci not yarın sabah bu konuda konuşulacak.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
evet hakikaten tuhaf ve araç daha fazla hatta sel olacak derecede yağmur yağdığında yağmur altında kalmıştı herhangi bir
sıkıntı olmadı
ama dün çok az yağmur vardı, sanırım belirli bir süre geçtikten sonra yağmurdan etkileniyor sistem
ve işin garibi şu an aracım 28 bin de ve bu kampanya bilgisayarda 32 bin de görülüyor
Sanki tezgah düzenlenmiş ve aracı su alacağı belli ve servise gidilecek gibi bir durum oluştu :)
Madem birçok araç su aldı ve bu kampayadan yararlandı neden aracı çağırmıyorsun
Birçok servisin yoğunluğu göz önünde bulundurulursa önceliği para kazanılan müşteri önceliği bizim araçlarımız garantide olduğu için o kadar önemsenmiyor açıkça söylemek gerekirse :)
sizde baktınız mı bilgisayardan . gercektende 32 bin diye bir ibare var mıydı. bana biraz hatalarını gizleme gibi geldi