Onorom's car...

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üyeliğim eski (Geçen sene ) ama daha yeni konuyu açmak nasip oldu. Arabaya ite kaka bindik o bize baktı sıra bizde biraz da biz o na bakalım... Jant lastik geldi, havalar ısınsın komple boya, sonra ses sistemi....

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim daha çok şey değişecek... Sırada komple boya + ses sistemi var...

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yay şart bu jantlarla. Maşallah, Allah kaza bela vermesin.

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler, arazide çok geziyorum. Yaylardan biraz korkuyorum açıkçası...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
etme şef, hiç yoktan tavana film kaplat ki komple boyalı ! diye damga yemesin :(

iyi fikir.hemde yakısacaktır tavana film.ancak boya istiyor arac ton farkları cok belli oluyor. tavan haric boyanabilir.

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
etme şef, hiç yoktan tavana film kaplat ki komple boyalı ! diye damga yemesin :(

Benim bu arabadan ticari bir beklentim kalmadı ki... Araç 170 bin km'ye dayandı.. Motor ve yürüyeninde hiç bir sıkıntım yok, fakat araba ufak ufak boya istiyor. Bende geçtim kıyağımı havalar azcık ısınsın tatlı tatlı söküp komple boyuyacağım. Varsın satılmasın evin ikinci arabası olur. Boyatmadan önce fotoğraflarını çekerim daha da alıcı ağlıyorsa gider boyasızına bakar ne diyim... Ama boya korumanın krelı komple boya!!! Başlığı açarım herhalde :D :D :D

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi fikir.hemde yakısacaktır tavana film.ancak boya istiyor arac ton farkları cok belli oluyor. tavan haric boyanabilir.

Tavan boyası tertemiz aslında ama ton farkı oluşacak diye komple boyaya döndük... Aslında bagaj kapağıda temiz... Boşverin boşverin ben bunu komple yenileyim :D Varsın prim kaybetsin inat değil mi satmam bende, hanımın olur... :D
1000 lira ucuza ver bak nasıl alıyorlar... Zaten araba dediğin demir metres derler... İşimizi görüyor şükr bizde üstümüze düşen masrafı yapalım. Hakketti ;)

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatta satarsam forumun bu topicini okutsam ikna olurlar herhalde :maden::maden::maden::maden::maden::rakir::rakir::rakir: