"opel 5 yaş ve üzeri bakim 99tl"

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence:
ne değişecekse yağ.filtreler bujiler felan dışardan malzemeyi alın
bi sürü yer var uygun fiyata bulabileceğniz...
gidin bi özel servise verin ustaya 25-30 lira değişsin ...
aracada bi göz atsın yapılması gereken bişey var mı diye ...
ahanda sana bakım ...
arabam garantili değilse butür işler için yetkili servise gitmeye karşıyım aga ...

Son düzenleme:

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence:
ne değişecekse yağ.filtreler bujiler felan dışardan malzemeyi alın
bi sürü yer var uygun fiyata bulabileceğniz...
gidin bi özel servise verin ustaya 25-30 lira değişsin ...
aracada bi göz atsın yapılması gereken bişey var mı diye ...
ahanda sana bakım ...
arabam garantili değilse butür işler için yetkili servise gitmeye karşıyım aga ...

Eyww aga :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kampanya filan hava bence her zaman özel bu işi bilen servisler tercihimdir. ;)

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis bana 1600 lira fiyat çıkardı 550 liraya yaptırdım aynı işlemleri motor da üfleme var dediler ilerde sıkıntı çıkarır dediler bende ne kadar sürede diye sordum 6-7 sene sonra diye bi cevap verdi ustanın biri saolsun krds zaten araba 10 yasında 6-7 sene sonra 16 17 yasında olucak sorun çıkarması gayet normal deil mi dediğimde yine anlamsızca sen bilirsin abi dedi... servisin 480 lira dediği parçayı 80 liraya aldım dısardan sorunum çözüldü 1 yıldır da biniyorum arabaya hiç bi problem yok...

muratenes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en temizi dışardan uygun malzemeyi alıp 25-30 a birine yaptırmak. bu hava filtrelerinin,bujilerin felan markası GM 'mi olur?

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu mini bakımın fiyatları uygun arkadaşlar... ben geçenlerde yaptırdım 10000 km oldu gene yaptıracağım. topkapı odakta yaptırıyorum. dışarda yaptıracaksanız en uygun fiyat orj olarak maslak opserde...

DJMUMMY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Yetkili Serviste Çalıştığım İçin Olayın İç Yüzünü Bilerek Anlatıyorum..:D

Bakım Dahili Parçaların Tamamı Orjinal Ve Bu Bakım Dahilinde Normalde Alınan İşçiliğin Yarı Fiyatı İşçilik Alınıyo...Bunun Sebebi GM Daha Sonra Bunun Zararını Yetkili Servise Katkı Olarak Ödüyor..

Bir Diğer Konu Kampanya Dahilinde Kullanılan Yağ Orjinal GM 10W-40 Ve GM Bu Yağı Hediye Olarak Veriyor Fatura Da Da Herhangi Bir Ücreti Yok Zaten..

Tabiki Kampanyanın Asıl Amacı Dışarıya Yani Özel Servise Yönelen Müşterileri Biraz Da Olsa Yetkili Servise Yönlendirmek. Ve İnanın Yetkili Servisler Bu Kampanyayı Uyguladıklarında Zarar Ediyorlar..

Ayrıca Bakımı Yapılan Aracın Birde Mini Ekspertizi Yapılıyor Ve Acil İhtiyaçlarıda Müşterilere Bildiriliyor..Müşteri Onayı Dahilinde Parçalarda Değiştiriliyor..

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Ayrıca Bakımı Yapılan Aracın Birde Mini Ekspertizi Yapılıyor Ve Acil İhtiyaçlarıda Müşterilere Bildiriliyor..Müşteri Onayı Dahilinde Parçalarda Değiştiriliyor..

Ah o expertizi bir de garanti kapsamındaki araçlara yapsalar da sorunlu parçaları değiştirseler.
Kaç sene oldu ama unutmam 2001 Astram garanti bittikten 1 hafta sonra servise basit bir iş için (cam motoru) gitti. Expertiz yaptık eksoz boru ve bağlantıları değişecek (o zamanın parası) 700 TL dediler. Onay vermedim.. Sorunlu dedikleri parçalarla en ufak sorun olmadan 2007 ye kadar kullandım ve sonra aracı sorunsuz olarak sattım. Araç iyi ama opel servisleri maalesef...
Şu anda 2011 model aracımla ilgili bir sorunum var. 4 kere servise gittim çözemediler. En sonunda tekrarlayan arıza sebebi ile resmi kayıt açtırdım. Hemen panikleyip Şase hariç herşeyi değiştirmeye kalkıyorlar... Off ki ne of.. Garanti olmasa köşedeki beytullah ustaya gideceğim ve hemen çözecek ama gel de yap.
İyi niyetli servisler de var tabii ama istisnalar kaideyi bozamıyor...

cess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer dandik yağ kullanılıyorsa 99 tl için değmez bence.mobil 1 super s 10w-40 dan şaşmam.10 gün sonra yağ değiştircem, şimdiye kadar ilave yapmadım.onu da sanayide değiştircem.

DJMUMMY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah o expertizi bir de garanti kapsamındaki araçlara yapsalar da sorunlu parçaları değiştirseler.
Kaç sene oldu ama unutmam 2001 Astram garanti bittikten 1 hafta sonra servise basit bir iş için (cam motoru) gitti. Expertiz yaptık eksoz boru ve bağlantıları değişecek (o zamanın parası) 700 TL dediler. Onay vermedim.. Sorunlu dedikleri parçalarla en ufak sorun olmadan 2007 ye kadar kullandım ve sonra aracı sorunsuz olarak sattım. Araç iyi ama opel servisleri maalesef...
Şu anda 2011 model aracımla ilgili bir sorunum var. 4 kere servise gittim çözemediler. En sonunda tekrarlayan arıza sebebi ile resmi kayıt açtırdım. Hemen panikleyip Şase hariç herşeyi değiştirmeye kalkıyorlar... Off ki ne of.. Garanti olmasa köşedeki beytullah ustaya gideceğim ve hemen çözecek ama gel de yap.
İyi niyetli servisler de var tabii ama istisnalar kaideyi bozamıyor...

Dediğinize Bende Katılıyorum Yetkili Servis Adını Kötüye Kullanan Servilserde Var Tabi Ama Gelen Araca Kendi Aracıymış Gibi İnce Eleyip Sık Dokuyan Servislerde Mevcut..:good: Ama Malesef Ki Sözkonusu Olan Şey Arabamız Ve Canımızı Emanet Ettiğimiz Bişey.. Deneme Yanılma Yöntemiyle Bu Sölediklerimizi Test Etmekte Olanaksız..