opel astra 2011 geri vites mandal sorunu

astram.15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel astra 2011 model klasik aracım geri vitesden 1. vitese geçirmek istediğimde mandal yukarda kalıyor , daha önce atıyordu şimdi arada takılı kalıyor bu tür sorunla karşılaşan ve bilenlerin yorumlarını bekliyorum ne yapmalıyım

şimdiden teşekkür ederim...

afacanmamii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SLM BENDE 2005 MODEL ASTARA H VAR FAYDALI OLACAGINI DÜŞÜNDÜGİM İÇİN YAZDIM AYNI SORUN BEDE VARDI KÖRÜL ÇIKIYOR ZATEN TIRLAKLARDAN BİLİYOSUNUZDUR ÖNCE HAVA İLE TEMİZLEDİM SONRA İNCE YAĞLA YAĞLADIM ARDINDAN HİDROLİK AYAĞI SÜRDÜM BİRAZ düzeldi
BİRDE DIŞTAN MANDALIN OLDUĞU YERE BEZE HİDROLİK YAGINI DÖKÜN ORAYA VURUN DÜZELİR İNŞ BENİMKİ DÜZELDİ

onur0628

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel astra 2011 model klasik aracım geri vitesden 1. Vitese geçirmek istediğimde mandal yukarda kalıyor , daha önce atıyordu şimdi arada takılı kalıyor bu tür sorunla karşılaşan ve bilenlerin yorumlarını bekliyorum ne yapmalıyım

şimdiden teşekkür ederim...
arkadaş öncelikle geçmiş olsun daha yeni arkadaşın biri böyle bir sorunla karşılaştı onun aracıda 2005 model hb di sanayide o mandalın konple olduğunu ve 900-1000 lira tutacağını soylediler ona ben kendi aracımı opelden başka bir yere götürmem opeldeki tanıştığımim ustama sordum bana parçanın 550 lira olduğunu ustalıkla 610-620 lira olacağını ama yaşdan dolayı %25 indirim olacağını söyledi yani fiyat 465 tl ye geliyordu ama bizim akıllı arkadaş 850-900 tl adama yaptırdı ve adama para tatlı geldiya neymiş arabada yığılma var motoru açmak gerekiyo demi 750 falan tutar demiş anlıcağın adam budamaya yer arıyor bozuk dediğiarabada 2. Vites lastik çekiyor aracı rolantiye düşürüyorum tekrar yüklendiğinde stop etmesi gerekirken kalkıp gidiyor bite tatlı bir ranpada hangi araba böyle yaparki sen opelden fiat alderim.

afacanmamii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bir hafta düzeldi yine aynı ne yapmak alzım buna yardımcı olabilcek kimse yokmu