Opel astra classic için oto teyp tavsiyesi

poetika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. 2008 opel astra classic arabam var. içnde kaset çalar mevcut. değiştirmek istiyorum. servisine gidip orjinal cd çalar taktırsam çok pahalı. acaba bu arabayla uyumlu olabilecek, taktığım zaman güzel görünecek sırıtmayacak ve arabanın kendi kolonlarıyla bile güzel ses verebilecek bir oto teyp tavsiye edebilir misiniz? teşekkürler.

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. 2008 opel astra classic arabam var. içnde kaset çalar mevcut. değiştirmek istiyorum. servisine gidip orjinal cd çalar taktırsam çok pahalı. acaba bu arabayla uyumlu olabilecek, taktığım zaman güzel görünecek sırıtmayacak ve arabanın kendi kolonlarıyla bile güzel ses verebilecek bir oto teyp tavsiye edebilir misiniz? teşekkürler.

Düşünürseniz bende çok temiz CDR 500 var.Neredeyse sıfır kondüsyonunda.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...alarlar-opel-cdr-500-cd-calar-vdo-marka/detay

balıkayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araçtan bende de var pioneer deh 3000 mp3 çalar kullanıyorum 2 yıldır.servisinde taktırdım,bağlantıları uyumlu,ses kalitesi çok iyi,tuşları kullanışlı.sonu 00 olanları tercih etmelisin.250 tl ye almıştım.

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra g cd 413 cd çalar modeli vdo marka ve orjinal cd çaları...
satan varsa almayı düşünüyorum

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g 2007 model aracım için elimde kasetçaları var değiştirmekistiyorum

OpelAstraG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://img440.imageshack.us/i/dsci9321.jpg/

satabilirim