opel astra g kasa otomatik alınır mı?

rifatshr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar otomatik bir araba almak istiyorum,astra g kasa otomatikler nasıl arıza açıyor mu ve performansları nasıl..!!kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim........

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g kasaların otomatikleri hakkında malesef bir fikrim yok. kullanan bir tanıdığım var ankarada ama çok nadir görüşüyoruz, görüşlerini öğrenmem malesef zaman alır

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
şansızmanında sorun yoksa alınır test yaparsanız tam otomatıkler rampada gerı kacırmazlar mesela ;)

fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 99 cd otomatik var.yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.genel olarak keyifli bir araç ve sağlam.yakıt olarak ş.içi 10-12 litre şehirdışı 6,5 lt reye kadar düştüğünü rahatlıkla söyleyebilirim.performans olarak çok iyi değil tabi benim düşüncem bu.tam otomatik olması yokuşlarda geri kaçırma yapmaz

rifatshr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende megane 2.0 rxt vardı geçen hafta sattım,aynı performansı almam mümkün değil herhalde,eşim ve ben kullanacağımız için birazda otomatik bakıyorum ama bu gidişle otomatik ten vazgeçeceğim,

fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 megane dan sonra opel gitmiyo gibi gelir.ben 2.0 passat tdi dan inip binmiştim astraya dedim bu araç arızalı hiç gitmiyoo:)))sende öyle bişiy yaşarsın.ama zamanla alışıyosun...tek dezavantajı yakıttttt...çok yakıyo özellikle ş.içi.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş bende 2000 model otomatik Astra CD vardı.Aracı Ankara'dan almıştım.Alırken kontrol ettirdim.Özellikle şanzımanı iyice kontrol ettiler.6 ay kullandıktan sonra (çok titiz kullanırım ve aracı yormam)şanzıman dağıldı.Özel servise çektiler aracı ve Ankara'dan komple çıkma şanzıman aldık.Toplamda 2000TL 'ye mal oldu.Çok canım yandı ancak ustam bugüne kadar ilk defa Astra'ya şanzıman yaptık dedi.Çok nadir arıza yapar demişti.Şimdi benim başıma böyle bir olay geldi diye aracı kötüleyemem.Özellikle büyük şehirlerde inanılmaz zevkli oluyo kullanmak.Ayağın hiç yorulmuyor.Dur kalklar eziyete dönmüyor.Şu anda arabam beraber çalıştığım arkadaşımda.Çok memnun ve severek kullanıyor.
Ayrıca yakıt olarakta abartılı bir sarfiyat yok...Ş.içi 20-22 krş arası ş.dışı ise 20 krş'un altında yakıyor....

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel in astra f ve g lerde kullandığı otomatik şanzıman (aisin warner af-13) japon üretimi tipi şanzımandır ve dünyanın otomatikte en sorunsuz şanzımanı olarak biliniyor. yaklaşık 6 ay önce uzun araştırmalarım sonucu ankaradan ilk sahibinden bir opel satra 2001 elegance otomatik buldum ve aldım. çok rahat ve çok memnunum. kullanım kolaylığına o kadar alıştık ben ve eşim ki: manuel araba görün ce kaçıyoruz :D otomatiğe geçtikten sonra, sağ ayağım sol ayağımı kıskanır oldu :). samimiyetle söyleyebilirim ki; temiz bir opel astra otomatik bulursanız ve fiyatını anlaşırsanız kaçırmayın alın.
saygılarımla!!