Opel astra h

tolgauslu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağol benim aklıma gelmedi opelin sitesine bakmak.
zaten 2. elde de artık yok enjoy elegance cosmo modeller.
üretimi durdurunca onları da toplamışlar 2. elden.

Opel in sitesine bakmayı akıl ettiğin gibi, sahibinden, araba, dod, vs. gibi onlarca siteleye de bakmayı akıl ettin herhalde diye düşünerek yazmıştım ben ama demekki bazı şeyleri akıl edip bazı şeyleri boş veriyorsun...

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel in sitesine bakmayı akıl ettiğin gibi, sahibinden, araba, dod, vs. gibi onlarca siteleye de bakmayı akıl ettin herhalde diye düşünerek yazmıştım ben ama demekki bazı şeyleri akıl edip bazı şeyleri boş veriyorsun...

Hocam derdin nedir anlamadım. ama dikkat ettim önceki cevabını verdiğin gün içinde benden başkalarına da böyle ters ters cevaplar vermiştin. biz buraya sadece bilgi almak, bilgi vermek, birşeyler paylaşmak için geldik. sen paylaşımcı değilsen insanlara yardımcı olmayı sevmiyorsan bilemem. cevap vermek istemiyosan verme. sana silah tutan yok. boşver geç. ama illa ki bişeyler yazacam diyosan doğru dürüst yaz. sanki burda soru sormak yasakmış gibi insanlara bu şekilde davranmak yanlış.

ayrıca aklıma geldi başka yerlere de bakmak. baktım da ama kafa karıştırıcı bilgilerle karşılaştığım için buraya sordum ve de bazı arkadaşlardan insan gibi cevap aldım. sağolsunlar sorularımız cevapsız kalmıyo.
git şurdan bak burdan bak gibi cevaplarla karşılaşmamıştım. şimdiye kadar...
neyse vardır bi derdin. allah kolaylık versin sana.

tolgauslu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam derdin nedir anlamadım. ama dikkat ettim önceki cevabını verdiğin gün içinde benden başkalarına da böyle ters ters cevaplar vermiştin. biz buraya sadece bilgi almak, bilgi vermek, birşeyler paylaşmak için geldik. sen paylaşımcı değilsen insanlara yardımcı olmayı sevmiyorsan bilemem. cevap vermek istemiyosan verme. sana silah tutan yok. boşver geç. ama illa ki bişeyler yazacam diyosan doğru dürüst yaz. sanki burda soru sormak yasakmış gibi insanlara bu şekilde davranmak yanlış.

ayrıca aklıma geldi başka yerlere de bakmak. baktım da ama kafa karıştırıcı bilgilerle karşılaştığım için buraya sordum ve de bazı arkadaşlardan insan gibi cevap aldım. sağolsunlar sorularımız cevapsız kalmıyo.
git şurdan bak burdan bak gibi cevaplarla karşılaşmamıştım. şimdiye kadar...
neyse vardır bi derdin. allah kolaylık versin sana.

Vaaay asabiyiz galiba ???

veccombo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba herkese geçen yıl 10 ayda astra 1.6 enjoy elegance paketini aldım gayet mutluyum 4 hava yastığı criuse control otomatik far ve yağmur sensörü park sensörü var 16 jant gayet dolu 33 bine aldım