Opel Astra HB classic 3 dizel full almak istiyorum...

trkacik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben Serkan herkeze merhabalar umarım herkez iyidir... Arkadaşlar Opel Astra HB classic 3 dizel full almak istiyorum ama araca bir türlü karar veremedim iyimi kötümü motor ufak çekermi yakıt nasıl... Birde bu aracın en full modeli ne geçiyor anlayamadım bir türlü elegance enjoy cosmo fiyatıda belli degil anlayamadım yani...daha önce leon var 2011 dizel fakat otomatik alcam bu araç hoşuma gitti tavsiye edermisiniz nasıl bir araç otomatik vites kullananız oldumu...

çağdaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan sadece bir paket mevcut comfort oda full öyle sanıyorum bitek otomatik vites opsiyonel

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın tüm üretilen kasalarında üretilen en dolu donanımı cosmo'dur. ancak şu anda üretilmemektedir. şu anda 2012 olarak hbde HB Essentia (Konfor paketli) , sedanda da enjoy plus olarak geçiyor.

Motor gelince hb alırsan yeter. sonuçta sürekli hızlı gitmiyeceksin. yüksek hızlarda yakıt tüketimin artar motor hacmi küçük olduğu için.
Sedana ise tavsiye etmem.

Donanım olarak doluluk arıyorsan easytronic vitesli al. çünkü bu seçenekte esp, lastik basınç sensörü,sport tuşu giriyor. bu özellikler düzlerde temin edilemiyor.

babay22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opele sırf bu manuellere esp koymuyorlar diye uyuz olmuştum. Ben olsam leon alırdım. eski bir seat kullanıcısı olarak.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Bir HB Classic 3 2010 kullanıcısı olarak arabayı tavsiye ederim. Konfor, yol tutuşu, tüketim, zerafet herşey var. Deneme sürüşü yapın anlayacaksınız. Memnun olmayan % 1'dir. Zaten bu konuda epey başlık var. Eski başlıklara bir gözatın derim.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
opelin resmi sitesinde fiyatlar modeller ve özellikler ile ilgiili geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

STRATUS_1905

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sedan öneririm, hb ler ş.içinde ideal, ama tatile giderken 2 bagaj bitiriyor. Birde lpg taktırsan bagajı sırtına bağlamak zorunda kalırsın