OPEL ASTRA J OTOMATİK KAPI KİLİDİ AÇMIYOR(ÇÖZÜLDÜ)

Musaa

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aracımın anahtarı değişti araçta Tesla ekran var tüm ayarlar gitti tabi sorum araç giderken kapıları kitliyor ama durdugumda kontağı kapatınca açmıyor bunu nasıl yapabilirim?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aracımın anahtarı değişti araçta Tesla ekran var tüm ayarlar gitti tabi sorum araç giderken kapıları kitliyor ama durdugumda kontağı kapatınca açmıyor bunu nasıl yapabilirim?
Kontağı kapatınca açılmaz zaten...Elle kapıları açmadan açılmaz...

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Tesla ekranında araç ayarları içinde istediğiniz ayar yok mu?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Açılması gerekir ve açılıyordu zaten önceden
ALlah ALlah 3 tane Astra araç kullandım( 2 Astra J (Cosmo Ve edition paket) 1 adet Astra K Dynamic Paket) hiçbirinde böyle bir özellik görmedim :)...Benim kullandıklarımda şoför kapısını açınca diğer kapılar açılır...Stop edip anahtarı kontaktan çıkarınca otomatik açıldığını görmedim....

Musaa

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
ALlah ALlah 3 tane Astra araç kullandım( 2 Astra J (Cosmo Ve edition paket) 1 adet Astra K Dynamic Paket) hiçbirinde böyle bir özellik görmedim :)...Benim kullandıklarımda şoför kapısını açınca diğer kapılar açılır...Stop edip anahtarı kontaktan çıkarınca otomatik açıldığını görmedim....

Büyük bir eksiklik yaşamışnız bence çünkü vardı olmayan birşeye niye inkâr edeyim🙂

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çokta gerekli birşey değil ama neyse öyle olsun :)

Musaa

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Çokta gerekli birşey değil ama neyse öyle olsun :)
Gerekli olmazmı kontak açıldığında kilit açıcam diye uğraşmıyorsunuz bilmeyenler kontak kapanınca abanıyor kapı kaloluna niye açılmıyor diye eğer öğrenirsem yazarım.
Birde hacbeklerde kumandadan bagaj açılıyor mu?

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tesla ekranınızın ayarlarından bunu yapabiliyorsunuz. Ayarlar kısmında mevcut. Ben daha önce tesla ekran vardı o şekilde ayarlanıyordu.